Торецк.Онлайн

Сегодня: Среда, 26.06.2019

Тимошенко відповіла президенту "сумною новиною"

Дата: 31.01.2009 в 19:23Просмотров: 1018 Автор: sanek 0

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко оперативно відреагувала на звернення до нації президента Віктора Ющенка.

"Так зване звернення Ющенка до народу – це суміш неправди, паніки та істерії. Всі люди побачили, що Президент – це не той лідер, якого вони потребують в час, коли Україна проходить випробування на міцність під ударами потужної всесвітньої економічної кризи", - цитує її слова прес-служба уряду.

Тимошенко відзначила, що має "сумну для президента та оптимістичну для країни новину: незважаючи на кризу, державний бюджет за січень перевиконано".

"Зарплати бюджетникам та пенсії виплачені і надалі будуть виплачуватися вчасно та в повному обсязі. Ціни на газ для населення та теплокомуненерго не підвищуються, залишаються на рівні минулого року. "Нафтогаз" ритмічно постачає газ українським споживачам та в Європу та працює благополучно, вперше за багато років без жодних посередників та корупційних схем", - наголосила вона.

Глава уряду резюмувала, що не хоче прикрашати ситуацію, але й сіяти паніку не дозволить нікому.

"Для того, щоб боротися з кризою, нам потрібні політична консолідація, холодний та тверезий розум, залізні нерви, сила волі, рішучість та глибоке відчуття відповідальності – саме те, чого завжди бракувало, бракує та бракуватиме Віктору Андрійовичу", - підкреслила Тимошенко.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги:

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar