Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Понедельник, 19.11.2018

АПАРАТНА НАРАДА 06.08.2018

Дата: 07.08.2018 в 12:56Просмотров: 593 Автор: press 0

АПАРАТНА НАРАДА 06.08.2018

06 серпня під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Ярослава Руденка відбулась апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації, установ та організацій міста.

Під час наради Ярослав Руденко представив тимчасово виконуючого обов’язки начальника Торецького відділення поліції Станіслава Загурського. 

Також в ході наради заслухано інформацію «Про стан та перспективи фінансування та виплати пенсій у другому півріччі 2018 року» начальника управління Торецького об’єднаного Пенсійного фонду України в Донецькій області Олексія Федченка.

Заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Сергій Винник нагадав про необхідність покосу прибудинкових територій, та початок перевірочних рейдів з цього питання.

Керівник міста звернув увагу на актуальні питання життєдіяльності міста та по завершенню апаратної наради надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ВЦА, апаратна нарада

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar