Торецк.Онлайн

Сегодня: Понедельник, 28.09.2020

Конкурс для обдарованої молоді

Дата: 11.11.2016 в 11:12Просмотров: 861 Автор: Shahter 0

За підтримки Міністерства молоді та спорту України благодійний фонд "Інститут громадянської освіти та суспільних програм" в партнерстві з американським університетом Delaware проводить конкурс Dіаmond Challenge for High School Entrepreneuts USA (далі - конкурс).
Мета Dіаmond Challenge - надати можливість молоді розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

   Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників від 16 до 18 років в Україні. В рамках конкурсу молодь має змогу презентувати свій суспільно-корисний бізнес-проект та отримає можливість виграти 10000 доларів США.

До участі в конкурсі приймаються проекти від команд у складі 2-4 осіб, з яких хоча б один представник говорить англійською мовою. Реєстрація команд відбувається до 20 листопада 2016 року на сайті http://dіаmond challenge.org.

Конкурс відбудеться у два етапи. Перший етап пройде в Україні, де конкурсанти будуть змагатися за приз 1 000 доларів та поїздку до США (американські колеги фінансують проживання протягом трьох днів). В Сполучених Штатах Америки буде організовано заключний етап конкурсу, в якому учасники будуть змагатися за головний приз 10 000 доларів.
Прийом письмових бізнес -проектів триватиме до 20 грудня 2016 року на сайті http://dіаmondchallenge.org. З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua. Контактна особа - виконавчий директор благодійного фонду "Інститут громадянської освіти та суспільних програм" Ірина Романенко (е-maіl: icepp.ngo@gmail.com, тел. 050-580-63-96).

Відділ з питань молоді та спорту виконавчого органу Торецької міської ради.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: конкурс, конкурс для молодежи, талантливая молодежь

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar