Торецк.Онлайн

Сегодня: Воскресенье, 28.02.2021

Мешканці Львова «пройдуть» вулицями Донеччини

Дата: 18.12.2020 в 10:10Просмотров: 457 Автор: VIPER 0

У Львівському муніципальному мистецькому центрі відкрилася виставка фоторобіт молоді Донеччини «Вулиця, на який я живу». На ній представлені роботи випускників та випускницьфотомайстерень німецько-українського проєкту МедіаЛаб Донбас.

Майстерні, в яких взяли участь 72 хлопців та дівчат, проходили влітку 2019 і 2020 років у7-ми містах: Слов'янську, Дружківці, Торецьку, Авдіївці, Бахмуті, Соледарі та Лисичанську.

На фотомайстернях молодь навчилася основам фотографії, опанувала навички зйомки дзеркальною камерою та прийоми візуального сторітелінга. Куратори юних студентів стали відомі фотографи-документалісти з Києва та Львову: Сергій Полежака, Олексій Фурман, Іринка Громоцька та Сергій Коровайний. У рамках Майстерні всі учасники та учасниці створили фотоісторії про людей своєї вулиці.

«Результатами проєкту дійсно можна пишатися – наші випускники за короткий час змогли навчитися сторітелінгу та створилиунікальні історії, з якими ми запрошуємо познайомитися усіх бажаючих»,– каже Сергій Коровайний, один з кураторів фотомайстерні.

Виставка у Львові – перша «виїзна» виставка робіт молоді Донеччини. У самому регіоні «Вулиця, на який я живу» виставлялася вже 16 разіву містах-учасниках проєкту. А збірна виставка, на якій були представлені 38 фотоісторій, пройшла у жовтні минулого року у Дружківці в Центральній міськійбібліотеці імені Лесі Українки.

Фотороботи, виставлені у Львівському муніципальному мистецькому центрі, вже в перший день викликали великий інтерес мешканців міста. Виставку відвідала і мистецтвознавиця, дружина голови Львову, Катерина Кіт-Садова.

«Нам хотілося, щоб з роботами наших випускників познайомилося якомога більше людей,щоб роботи побували в різних містах країни.Ми хочемо, аби відвідувачі виставки дізналися, чим живуть люди цього регіону, побачили історії їхнього життя та їхні мрії. У рамках виставки ми також проведемо в Мистецькому центрі дискусію про наш фотопроєкт», – каже керівниця проєкту Єлена Жерздєва.

В рамках німецько-українського проекту заплановані збірні виставки у Дніпрі та Берліні, які, як сподіваються організатори проєкту НУО «Європейська Медіа Ініціатива»та ГО«Нова Дружківка», зможуть відбутися незабаром.

Проєкт фінансується у рамках Програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства та Росії».

МедiаЛаб Донбас — медіа-проєкт Європейської Медіа Ініціативи (Europäische Medien Initiative e. V.), який проходить за підтримки Посольства Німеччини, Генерального консульства Німеччини у Донецьку, у співпраці з громадською організацією «Нова Дружківка» i Платформою Ініціатив «Теплиця»

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: МедiаЛаб Донбас, виставка фоторобіт

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar