Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Понедельник, 24.09.2018

Підприємець року Донецької області – 2018

Дата: 11.09.2018 в 19:02Просмотров: 618 Автор: press 0

Підприємець року Донецької області – 2018

7 вересня, у Краматорську відбулася Урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2018», який проходив за підтримки Донецької облдержадміністрації, Донецької торгово-промислової палати та Регіонального фонду підтримки підприємництва.

Цього року місто Торецьк представляло Товариство з обмеженою відповідальністю «Новгородський гідро-механічний завод», яке стало фіналістом та лауреатом конкурсу в номінації «Підприємець року в галузі промисловості». Нагороду отримав комерційний директор підприємства Петро Лубінець.

ТОВ «Новгородський гідро-механічний завод» було створено в 2011 році на базі одного з приміщень зруйнованого машинобудівного заводу в смт. Новгородське. Первинною метою створення підприємства було збереження набутих роками традицій машинобудування, підтримка і забезпечення роботою кваліфікованих робітників зруйнованого заводу та заповнення ніші потреб вугільної та гірничодобувної промисловості. Підприємство від 2 орендованих станків та 3 робітників виросло до повноцінного заводу з 62 одиницями обладнання та 39 робітниками, за основною спеціальністю: це токарі, фрезерувальники, розточувальники, слюсари-збірники та інші. За 2017 рік штатна чисельність збільшилась на 9 чоловік, всім працівникам забезпечений повний соціальний пакет та гідна заробітна плата. За 9 років роботи заводу обсяг реалізованої продукції збільшено в 5,5 разів, надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів збільшено в 206 разів.

Лубінець Петро Сергійович як комерційний директор сприяв формуванню стійких довгострокових взаємовідносин з виробництва та ремонту гірничошахтного обладнання з такими підприємствами України, як ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», ДП «Торецьквугілля», ДП «Шахтоуправління Південнодонбаське №1», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» та інші. У час, коли машинобудування переживає не найкращі свої часи, на заводі розробляється середньострокова стратегія розвитку підприємства та проводиться робота щодо виводу продукції та послуг на міжнародні ринки.

Завод неодноразово запрошувався зі своєю продукцією для участі у виставках промислової продукції України та відзначений грамотами керівництва Державної податкової служби України "За сумлінне виконання обов'язків перед державою за вагомий внесок наповнення бюджета та з нагоди професійного свята "Дня підприємця" та шахти «Центральна» ДП «Торецьквугілля» за довгострокові сумлінні партнерські взаємовідносини.

В теперішній час підприємство випускає такі види продукції:
- насоси центробіжні шахтні різних типорозмірів;
- лебідки скреперні, маневрові та допоміжні різних модифікацій;
- вентилятори місцевого провітрювання;
- станції насосні СНТ и СНД,
- пристрої причіпні,
- запасні частини до цієї продукції, та іншу продукцію за кресленнями замовників.

До переліку ремонтних робіт, в тому числі капітальних, які виконуються на заводі входять:
- ремонти лебідок всіх типорозмірів;
- ремонти станцій насосних (маслостанцій) всіх типорозмірів;
- ремонти секцій АНЩ та інше.

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк вітає колектив Новгородського гідро-механічного заводу з нагородою та бажає всім міцного здоров'я, успіхів та нових досягнень!

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Донеччина, Підприємець року

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar