Торецк.Онлайн

Сегодня: Вторник, 20.08.2019

У Торецьку молодь навчать фотографувати

Дата: 02.08.2019 в 10:40Просмотров: 747 Автор: Shahter 0

Молодь Торецьку, у віці від 14 до 23 років, запрошують взяти участь у Фотомайстерні від МедіаЛаб Донбас. Фотомайстерня буде проходити з 19 по 23 серпня на базі вільного простору «MEM Idia Hub», вул. Маяковського, 10.

Учасники та учасниці отримають базові практичні навички роботи із дзеркальною фотокамерою і створять фотоесе на тему «Вулиця, на якій я живу». Куратором роботи над фотоесе стане відомий фото-документаліст Сергій Коровайний з київської студії New Cave Media. З кращих робіт будуть організовані виставки у містах Донецької області, а найталановитіші учасники та учасниці отримають цінні призи.

«Фотомайстерніу Слов'янську та Дружківці пройшли дуже успішно. Хлопці та дівчата активно працювали і зробили прекрасні фотоесе про своє безпосереднє оточення. Ми з нетерпінням чекаємо поїздки у Торецьку. Впевнена, що і в цьому місті багато талановитих і охочих навчатися хлопців і дівчат »- говорить Олена Жерздева, керівниця проекту МедіаЛаб Донбас.

Реєстрація на участь за посиланням:https://forms.gle/BxhtG4bHKR9pncbK8

Разом із заявкою необхідно відправити 3 фотографії вулиці, на якій живе учасник.

Контакти:
Олена Жерздева, керівництво проектом «MediaLab Donbass» (Берлін):
eumedien@mailbox.org
Антоніна Полухіна, координаторка фотомайстерень (Україна): office@medialab-donbass.com

Інформація про проект:
http://www.medialab-donbass.com/publikacii/
https://de-de.facebook.com/MediaLabDonbass/

Фотомайстерні проходять за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини і Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку. Генеральне консульство Німеччини в Донецьку

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Фотомайстерня, MediaLab Donbass

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar