Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Суббота, 23.06.2018

Витяг з наказу військового комісара Торецького міського комісаріату

Дата: 21.09.2016 в 11:25Просмотров: 1655 Автор: Shahter 0

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ З НАКАЗУ
ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА ТОРЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

(з основної діяльності)
"06" вересня 2016 р.                                                                                         м. Торецьк, №108

Про призов громадян на строкову військову службу

1. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України від 29 березня 2016 року № 122/2016 з 1 жовтня 2016 року по 30 листопада 2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю міста Торецька для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1997-1989 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин. Відправці у військові частини підлягають громадяни 1996-1989 р.н., які не мають права на відстрочку, або звільнення від призову та яким до дня відправки виповнилось 20 років.

3. Усі громадяни, зазначені в п.2 наказу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Торецьк, вул. Папаніна, 1 у встановлений в повістках час, маючи при собі: паспорт громадянина України, посвідчення про приписку до призовної дільниці. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані   прибути до Торецького міського військового комісаріату 7 жовтня 2016 року та 21 жовтня 2016 року,  маючи при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Торецьк, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
5. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством. Органи Національної поліції у встановленому законом порядку зобов'язані за зверненнями військових комісаріатів або органів місцевого самоврядування, що ведуть військовий облік, проводити розшук, затримання і доставку до військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку.

А.М. БЄЛОЗЬОРОВ.
ТВО військового комісара Торецького міського військового комісаріату підполковник

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: призыв, ВСУ, срочная служба

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar