За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити світло у 92 населених пунктах Донеччини, знеструмлених через обстріли

21.08.2023
1850
0

З 14 липня по 20серпняфахівцямДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових потрапити до низки пошкоджень мереж та відремонтувати їх. Це дало змогу відновити електропостачання жителям 92 населених пунктів. Понад 60 тисяч родин знову мають доступ до електрики.Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути світло у 92 населених пункти. 61 152 родини прифронтової Донеччини знову мають світло в оселях.

У тому числі за вихідніенергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло дляпонад 20тисяч родин у 10 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли.

В  Донецькій області зберігається важка ситуація. Тривають артилерійські обстріли, ракетні та авіаудари, які продовжують нищити енергосистему Донеччини. Наприклад, через знищення обладнання енергокомпанії в одному з міст регіону в Покровському районі у результаті ракетного удару енергетикам довелося змонтувати три нові лінії. Булопрокладено 600 метрів проводу та встановлено 8 опор.  Завдякицьому світло повернулося у 2 багатоповерхівки та 9 приватнихбудинків.

Без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 544 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, восстановление электроснабжения, ремонтные работы
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама