Які жалюзі не пропускають сонячне світло?

24.11.2022
157
0

Основне завдання жалюзі – захищати приміщення від яскравого сонячного світла та ультрафіолетового випромінювання. Сонячне світло влітку сильно нагріває кімнату, а ультрафіолет призводить до вицвітання меблів та інших поверхонь. Тому багато хто вибирає моделі, здатні повністю захистити приміщення від сонячного світла.

Далі розповімо, які сонцезахисні системи найкраще захищають від деструктивного світла та нагріву приміщення. Якщо вам потрібна консультація фахівця з приводу вибору тієї чи іншої моделі, то вам сюди https://vilargo.net/ .

Захист від сонячного світла на 90-95%

Найчастіше для затемнення приміщення досить класичних безрамних горизонтальних жалюзі з алюмінієвими ламелями. Особливо добре з цим завданням справляються моделі типу Isolite, де ламелі щільно прилягають до рами металопластикового вікна. Тому якщо вам достатньо затемнення кімнати на рівні 90-95%, горизонтальні алюмінієві жалюзі цілком підійдуть.

Приблизно такий самий відсоток затемнення дають деякі моделі вертикальних сонцезахисних систем. Однак тут велику роль відіграє матеріал ламелей. Для виробництва зазвичай використовується штучний матеріал – поліестер різної щільності. Чим щільніша тканина, тим менше світла потрапить у приміщення.

Щодо рулонних штор, то ситуація ідентична. Ступінь затемнення кімнати на 90% залежить від матеріалу, що використовується під час виробництва. 10%, що залишилися, залежать від особливості конструкції і майстерності установника.

Класичні жалюзі та тканинні ролети при закриванні залишають невеликі смужки світла з боків. Через це вони не можуть затемнити приміщення повністю.

Жалюзі для повноцінного захисту від сонячного світла (99%)

Які сонцезахисні системи можуть захистити приміщення на 99%? Виробники пропонують кілька варіантів жалюзі:

  1. Жалюзі день-ніч. Це підвид тканинних ролет, в конструкції яких використовується полотно з прозорими і непроникними смужками тканини, що чергуються. У положенні "закрито" жалюзі практично на 100% захищають приміщення від сонячного світла.
  2. Жалюзі блекаут – повноцінний 100% захист кімнати від сонячного світла. Це рулонна штора з чорною (або надщільною) тканиною, яка не пропускає сонячне світло.
  3. Третій варіант – горизонтальні чи рулонні жалюзі у коробі (касетного типу). Суть у тому, що ламелі або тканина рухається не по напрямних нитках, а в цільному пластиковому коробі, прикрученому до віконної рами. За рахунок такої конструкції світло до кімнати практично не потрапляє.

Щодо вартості, то жалюзі блекаут і день-ніч зазвичай коштують дорожче, ніж звичайні системи. Це стосується і закритих жалюзі касетного типу. Якщо вам потрібне 100% затемнення кімнати, ми рекомендуємо використовувати жалюзі блекаут.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: захист від сонячного світла, жалюз
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама