Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Пятница, 25.05.2018

Ковані елементи в інтер'єрі: вибираємо стиль і враховуємо особливості приміщення

Дата: 13.02.2018 Просмотров: 79 Автор: VIPER0

Декорування простору будинку, квартири, котеджу кованими виробами - популярний прийом оформлювачів. Це стилізовані предмети обстановки, які виготовляються справжніми чарівниками - майстрами з величезним досвідом роботи, які працюють в компанії SteeLand. Ковалі використовують поряд з сучасними технологіями і унікальні секрети майстерності, що дійшли з давніх часів. У роботі використовуються найрізноманітніші прийоми - від класики до сучасних напрямків.

Стилі кування

Металеві високоміцні шедеври створюються з урахуванням стильового рішення будинку. Створені майстрами шедеври можуть нести на собі відбиток:

  • Провансу - це сільські зрозумілий стиль, який відмінно висловлює свій характер в плавних лініях і завитки, рослинні мотиви. Ажурні спинки і підлокітники, ніжки і перила, камінні решітки та ліхтарики - все це створює неповторну атмосферу, теплоту і комфорт. Прикрашають такі ковані елементи не тільки простір будинку, але і часто використовуються для декорування кафе і ресторанів.
  • Лофт. Елементи готового виробу будуть створювати ефект монументальності, жорсткості, правильної геометрії. Як відмінний приклад виступають стільниці та міжкімнатні перегородки, високі барні стільці, ширми на кованих ніжках.
  • Бароко. Це справжня класика, яка ні в які часи не втрачає своєї актуальності. Інтер'єр будинку прикрашають витіюваті рами для дзеркала і картин, ковані люстри і канделябри, масивні ширми і ліжка. Особливість напрямки - прожиток духом куртуазності, розкоші, багатства.

На цьому можливості ковки не обмежуються. Майстри можуть відтворювати гострі готичні елементи, плавні і лаконічні лінії мінімалізму, завитки і вензелі рококо, вишукане змішання форм, властиве еклектики.

Ковані елементи в інтер'єрі кімнат

Їдальня зона і кухня

Досить поміняти стандартні ручки на ковані, а меблі урізноманітнити вишуканими елементами, щоб додати в «куховарську» простір лиску і шику. Домогтися такого ж результату дозволяють і елементи кухні, розташовані на стінах приміщення.

Вітальня і зал

Ідеальний варіант - це решітка каміна. Багато господарів не упускають можливості приручити вогонь, а тому йому потрібно екран, які і виконується методом кування. В якості додаткового захисту може бути використаний щит зі сплетених прутів.

Сходи і коридор

Вішалки і перила, підставки для парасольок і гачки, галошниця й огородження сходових прольотів - все це прикрасить будь-яке приміщення.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: вибираємо стиль інтер'єра, ковані елементи в інтер'єрі

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar