Торецк.Онлайн

Сегодня: Вторник, 09.03.2021

Сервіс для переказу грошей онлайн від Мастеркард

Дата: 16.01.2021 Просмотров: 65 Автор: VIPER0

Сьогодні грошові перекази з однієї картки на іншу стали традиційним фінансовим інструментом, яким щодня користуються люди у всьому світі. Переказ на картку може знадобитися в різних ситуаціях: для поповнення рахунку на картках родичів і друзів, для погашення боргу на кредитці тощо. Платіжна система Мастеркард пропонує універсальний спосіб, користуючись яким можна моментально перерахувати кошти без черг, додаткових комісій і за мінімально можливий час.

Йдеться про сервіс «Грошові перекази від Mastercard». Він доступний усім охочим і не вимагає установлення додатків й інших програм. Вам достатньо лише відвідати онлайн-сторінку, вказати мінімум даних і підтвердити грошову транзакцію.

Що потрібно, щоб здійснити грошовий переказ

Якщо ви хочете перерахувати гроші з однієї картки на іншу, вам потрібен девайс із можливістю виходу у Всесвітню мережу з будь-яким інтернет-браузером.

Для здійснення грошового переказу необхідно вказати:

  • Реквізити відправника — номер картки, місяць і рік її дії, а також CVV2-код.
  • Унікальний 16-значний номер картки отримувача. Ніякі інші дані не потрібні.
  • Суму переказу. Зверніть увагу, що платіжна система Мастеркард встановлює ліміти: сума однієї транзакції має бути не менше 5 і не більше ніж 15 000 гривень.

Під час здійснення фінансової транзакції можуть стягуватися комісії відповідно до тарифів банку, що випустив вашу картку. З боку Mastercard ніяких комісій або інших обов’язкових зборів не передбачено.

У чому переваги онлайн-сервісу для переказу грошей з однієї картки на іншу

Послуга для здійснення грошових переказів від платіжної системи Мастеркард має широкий перелік переваг:

  • Весь процес переказу коштів займає мінімум часу. Здебільшого транзакція обробляється максимально швидко: гроші з’являться на рахунку отримувача через кілька хвилин.
  • Ви економите час, оскільки зникає необхідність розбиратися з онлайн-банкінгом й іншими сервісами, що пропонують послуги з переведення грошових коштів між дебетовими та кредитними картками різних банківських установ.

Ключова перевага сервісу в тому, що ви можете відправляти грошові перекази навіть між картками, які належать різним платіжним системам. Mastercard не встановлює ніяких обмежень, даючи клієнтам змогу швидко й легко здійснювати перекази грошей на картки будь-яких банків.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: cервіс для переказу, cервіс переказу грошей, Мастеркард

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar