Навіщо публікуватися в Scopus

17.10.2022
82
0

Навіщо публікуватися в ScopusScopus - це база даних назв наукових журналів і найбільша база даних рефератів і цитування рецензованої літератури. Він забезпечує бібліометричний аналіз, включаючи як глобальні, так і локальні показники для авторів, статей, журналів, установ, а також порівняння країн. Scopus був запущений у 2004 році компанією Elsevier для відстеження світових результатів досліджень з різних дисциплін.

Навіщо публікуватися в Scopus

Університетські бібліотеки в усьому світі оцінили її як одну з п'яти найкращих баз даних для академічних досліджень з більш ніж 20 мільйонами записів від більш ніж 7800 видавців з усього світу. Scopus реферує та індексує понад 125 000 рецензованих журналів із понад 30 000 видавничих організацій у всьому світі, які охоплюють 95%+ всього опублікованого сьогодні наукового контенту з широкого кола предметів, включно з мистецтвом і гуманітарними науками, біологічними науками, бізнесом.

Публікації в Скопус — важлива академічна діяльність. Журнал надає платформу для публікації своїх досліджень провідними вченими світу, а також забезпечує кращу видимість вашої роботи. Вищий рейтинг отримають статті, опубліковані в журналах Elsevier, у тому числі індексованих у Scopus. Публікація в Scopus має безліч переваг як для дослідників, так і для викладачів.

Публікація статті в журналі вищого рівня не тільки підвищує якість вашої власної роботи, але також може підвищити престиж вашої установи або організації за рахунок публікації високоякісних публікацій. Як ви, можливо, знаєте, Google Scholar ранжує всі наукові публікації на основі показників цитування (кількість разів, коли їх цитували інші вчені). Отже, якщо ви хочете більше людей

Як опублікуватися в Scopus

Публікація в Scopus - це спосіб підвищити вашу впізнаваність та авторитет. Scopus індексує понад 25 000 журналів від більш ніж 5 000 видавців по всьому світу. Таким чином, публікація в Scopus може допомогти вам отримати визнання дослідників з усього світу за вашу роботу.

Публікація в Scopus також надасть вам "науковий індекс Гірша", який вимірює продуктивність досліджень. Індекс враховує як опубліковані статті, так і цитованість цих статей.

Публікація в Scopus дасть вам змогу бути визнаним експертом у будь-якій темі, яку ви досліджуєте або про яку пишете; це може відкрити нові можливості для співпраці з іншими людьми, що розділяють схожі інтереси, а також розширити можливості фінансування за рахунок грантів і стипендій.

Переваги публікації в Scopus

Публікація в Scopus може допомогти вам охопити ширшу аудиторію і отримати визнання ваших досліджень. Публікація в журналі з відкритим доступом також допоможе вам отримати фінансування від таких установ, як Національні інститути охорони здоров'я (NIH).

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Публікації в Скопус, Scopus
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама