Соціальна відповідальність українського гемблінгу

10.08.2022
150
0

Легалізація азартної індустрії в Україні багато років була об'єктом "гострих" дискусій. За два роки з моменту проведення реформи українці переконалися, що законно працюючий гральний бізнес приносить економіці країни чимало переваг.

Ліцензовані гральні заклади в Україні орієнтуються на провідні світові практики. Пріоритет роботи української азартної індустрії - захист суспільних цінностей. Ліцензовані компанії дотримуються принципів відповідальної гри і вживають активних заходів, спрямованих на профілактику гемблінгової адикції у відвідувачів. Проведення реформи легалізації гемблінгу дозволило створити в Україні нові робочі місця, забезпечити додатковий дохід до державного бюджету та залучити іноземні інвестиції.

Розвиток легального грального бізнесу в Україні був би неможливий без постійного діалогу учасників ринку з громадськістю та державою. Представники індустрії регулярно проводять соціальні проекти, спрямовані на відновлення культури азартних розваг. Це дозволило значно змінити ставлення українців до гемблінгу. Гравці почали сприймати азартні ігри, як спосіб розваги і приємного дозвілля. З'явилося чітке розуміння, що гемблінг – це не джерело отримання прибутку.

На думку експертів, легалізація азартної індустрії відкриває перед державою величезні перспективи. При врегулюванні питання оподаткування даної галузі країна стане цікава міжнародним лідерам грального бізнесу. У перспективі в України є всі шанси стати майданчиком для організації міжнародних гемблінг заходів.

Представники UGC прогнозують, що після нормалізації ситуації в країні буде спостерігатися значний приплив іноземних туристів заради відвідування легальних азартних закладів. Сьогодні перед державою стоїть завдання створити розвинену розважальну інфраструктуру, яка буде цікава гостям з-за кордону. Орієнтуватися варто, перш за все, на туристів з Близького Сходу, в країнах яких азартні розваги знаходяться під повною забороною. При грамотному підході в України є всі шанси стати найбільшим гемблінговим хабом пострадянського простору.

Культура гри

Створення легального ринку азартних розваг неможливе без пропаганди культури гри. Головний принцип відповідального гемблінгу зводиться до обов'язкової реєстрації та верифікації кожного відвідувача. Клієнт повинен надати паспортні дані і підтвердити своє повноліття. За українським законодавством доступ до азартних ігор дозволяється тільки особам, які досягли 21 року.

Відповідно до Закону до гри на реальні гроші не повинні допускати гравців, які включені до реєстру лудоманів. Внесення даних про гравця до реєстру відбувається на підставі відповідної заяви. Подати запит може особисто гравець або його родич.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: український гемблінг, Соціальна Відповідальність
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама