САНИТАРНО-ЭПИДЕМИОЛОГИЧЕСКАЯ СЛУЖБА Г. ДЗЕРЖИНСКА

20.03.2009
2695
0
Історія санепідслужби м. Дзержинська сягає 1923 року, коли на території Бахмутського району почали працювати загони по боротьбі з епідеміями.
В основному профілактиці інфекційних захворювань і була присвячена робота санепідслужби практично весь довоєнний час, аж до 1947 1948 років. З того часу, у зв'язку з чітко вираженою індустріалізацією м. Дзержинська починає розвиватися і санітарно-епідеміологічна служба.
У СЕС  приходять  перші післявоєнні випускники медичних інститутів і медичних училищ, міські власті виділяють для служби першу будівлю, і хоча її не можна було вважати  спеціально  підготовленою для потреб служби, але початок був покладений.
У той час в службі працювали Майорова Т.Д., Таширов Б.В., Шевченко Г.Я. та інші, причому працювали, можна сказати, на голому ентузіазмі, оскільки ні справжніх лабораторій, ні устаткування у той час ще не було.
У 70 80-і роки в санепідслужбу прийшло нове покоління фахівців. Це були ентузіасти своєї справи Забродін В.В., Солодовніков АА, Ювченко І.Н., Красій О.П., Лебедь Н.Н., Сметаніна Н.В.
Саме  у ці  роки колектив міської СЕС починає кардинально змінювати її роботу.
Будується спеціальний лабораторний корпус, створюється сучасна база, оснащена новітнім лабораторним устаткуванням та інвентарем, передовою оргтехнікою, формується автомобільний парк.
На сьогоднішній день санітарно-епідеміологічна служба м. Дзержинська це багатопрофільний підрозділ, який здійснює контроль за станом водоймищ, атмо-сферного повітря, грунту; займається аналізом показників захворюваності дорослого і дитячого населення,   розробкою заходів направлених на її зниження.    
У 2004 році лабораторні підрозділи санепшдслужби, очолювані Захарченко І.В. і Здоровець Т.Н., єдиними в санепідслужбі України акредитува в системі «Европейского качества» ІSO/IES 17025-2001, завдяки чому міська санепдслужба працює з органами стандартизації Донецької, Луганської, Запорізької областей проводить дослідження продуктів харчування, води, полімерів, виробів побутової хімії.
Колектив санітарно - епідеміологічної служби міста, як один з кращих колективів обласної санепідслужби. неоднаразово нагороджувався похвальними грамотами міської ради, областної адміністрації, Кабінету Міністрів України.
О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: медицинские учереждения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама