Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Понедельник, 16.07.2018

Як відрізняються апарати один від одного?

Дата: 20.11.2017 Просмотров: 155 Автор: VIPER0

В сучасному світі проблеми зі слухом – не рідкість, адже ними страждає величезна кількість людей на всій земній кулі. Патологічний стан внутрішнього та середнього вуха викликає цілий ряд факторів:

  • ускладнення після перенесених хвороб;
  • спадковість;
  • механічні пошкодження;
  • робота в шумному середовищі.

Інколи проблеми з вухами призводять до незворотних наслідків, серед яких часткова або повна втрата слуху. І, здається, вже ніщо не може виправити ситуацію, та це не так. Повернути можливість чути допоможуть слухові апарати, придбати які можна в місті Львів.

Центр гарного слуху «Беттертон» пропонує широкий асортимент слухових протезів різних цінових категорій. У нас ви можете придбати пристрої трьох типів:

Представлені в «Беттертон» варіанти гарно зарекомендували себе зі сторони зручності, якості та довговічності. Слухові апарати у Львові дозволяють скорегувати слух не лише у дорослих пацієнтів, а й у дітей.

Внутрішньовушні моделі виготовляються під замовлення по індивідуальному зліпку слухового каналу. Точне повторення анатомічної будови внутрішнього слухового проходу забезпечує високу надійність протеза, адже той не випадає з вуха і зовсім не помітний при носінні. Апарати такого типу зазвичай використовуються у пацієнтів зі значною втратою слухової функції.

Глибококанальні апарати – найменші за розміром пристрої, які також повторюють форму вушного проходу хворого. Їх встановлюють глибоко в вушному каналі. Вони не лише передають та посилюють звуки навколишнього середовища, а й абсолютно не помітні для сторонніх очей.

Завушні варіанти кріпляться за вушною раковиною, а в слуховому каналі утримуються за рахунок вкладки. Саме вона і передає звукові коливання до барабанної перетинки.

Слухові апарати поділяються і за ознакою передачі звукових коливань, та бувають двох типів:

  • аналогові;
  • цифрові.

Аналоговий слуховий апарат оснащений мікрофоном, який уловлює навіть незначні звукові коливання та рівномірно посилює їх. Таке нерегульоване функціонування може викликати дискомфорт у хворого і навіть призвести до погіршення стану.

Цифрові прибори для покращення слуху являють собою осучаснені варіанти аналогових пристроїв. В них міститься мікрофон, підсилювач та спеціальний процесор, який перетворює звукові коливання в цифровий код. Завдяки такій сучасній функції людина комфортно сприймає всі звуки навколишнього середовища. Це обумовлено тим, що агресивні звуки, котрі можуть нести небезпеку для слуху пацієнта приглушуються, а оптимальні звукові коливання підсилюються. Пацієнт з аналоговим пристроєм здатен повноцінно чути та розрізняти мову, і навіть вести діалог по мобільному телефону.

Щоб придбати якісний слуховий апарат і повернутися в розмаїття звуків, звертайтесь у львівський центр слуху Беттертон, який є офіційним представником американської компанії Starkey в Україні. Саме у нас ви зможете пройти повне обслідування органів слуху та отримати розгорнуту консультацію висококваліфікованого лікаря.

Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати слуховий апарат, який би повністю відповідав вашим вимогам. Після того, як вибір буде зроблено, співробітники центру слуху безкоштовно підберуть потрібні функції та здійснять індивідуальне налаштування пристрою. Придбавши слуховий протез в центрі «Беттертон» ви можете розраховувати на якісне гарантійне і постгарантійне обслуговування та безкоштовне сервісне обслуговування на протязі року з дня здійснення покупки.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: разновидности слуховых аппаратов, Слуховые аппараты

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar