Коли потрібна психологічна допомога – HoldYou

01.09.2020
253
0

Більшість людей вважають, що звертатися до психолога слід у критичних ситуаціях, коли розв’язати емоційні проблеми самостійно не вдається. Багато хто саме тому і не записуються на прийом до фахівця, щоб ніхто з рідних, друзів і знайомих не запідозрив у будь-яких неприємностях ...

Якщо така думка актуальна й для вас, то давайте трохи про неї подискутуємо. По-перше, психоемоційний стан – основа здоров'я всього вашого організму. Напевно, ви на власному досвіді переконалися, що поганий настрій і хронічний стрес стають причинами втрати апетиту, порушення сну, втрати ваги, погіршення стану шкіри, волосся, а також більш серйозних проблем: аритмії, гіпо- або гіпертонії тощо.

По-друге, практика показує, що більшість людей думають переважно про себе. Навіть якщо знайомі вирішать попліткувати про ваші походи до психолога, це досить швидко припиниться, особливо, коли вони побачать, що ви маєте чудовий вигляд і гарне самопочуття. По-третє, чи варто взагалі думати про чиїсь думки, якщо мова йде про ваше здоров'я? Адже це найголовніше.

У яких випадках слід звернутися до психолога

  • Перебуваєте в постійному стресі на роботі та вдома.
  • Відчуваєте хронічну пригніченість, емоційне вигорання.
  • Спостерігаєте погіршення відносин з рідними, друзями, знайомими, в колективі.
  • Втрачаєте продуктивність та швидко втомлюєтесь від звичайних справ.
  • Вам важко сконцентруватися на роботі.
  • Перебуваєте у тривалому і необгрунтованому стані тривоги.
  • Потрапили в «замкнуте коло» і постійно стикаєтеся з однаковими проблемами.
  • Занижуєте власну самооцінку, свідомо визначаєте для себе низькі результати.

Як правило, відправною точкою для звернення до психолога є проблеми в особистому або соціальному житті. На жаль, більшість сімейних пар нещасливі або мають у цьому певні проблеми. І це вже звичний порядок для українців. Такі проблеми часто виникають через непорозуміння та невміння партнерів слухати один одного. Ще можна змиритися, якщо розлади виникають тільки між чоловіком і дружиною. Однак вони поширюють свій вплив і на дітей, сусідів, колег по роботі...

З іншого боку, довго живучи на самоті, людина теж страждає психічними розладами. І не варто тікати від цієї проблеми або заливати її алкоголем. Консультація психолога онлайн в центрі HoldYou – можливість повернути собі колишню впевненість і сенс життя всього за один або кілька сеансів спілкування з фахівцем!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: психологічна допомога, консультація психолога, HoldYou
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама