Пансіонат для престарілих у Києві «Турбота коханих»

10.02.2022
99
0

Пансіонат для престарілих у Києві «Турбота коханих»Словосполучення «будинок для людей похилого віку» зазвичай у людей, особливо старшого покоління, викликає негативні асоціації. Відразу видається кинута стара людина, до якої ніхто не підходить, грубий персонал, жахлива казенна обстановка, щось середнє між в'язницею та лікарняною палатою. Ці стереотипи люди винесли зі свого радянського минулого, тоді справді було саме так. Пансіонат «Турбота коханих»  https://zabota-lyubimykh.com.ua/uk/houses/privatnij-pansionat-dlya-prestarilih-u-kiyevi/ створений для того, щоб забезпечити людині гідну старість, щоб кожен день, проведений у цих стінах, дарував радість, позитивний настрій, що продовжує життя.

«Будинки і стіни допомагають», «Будинки краще», ці слова можна почути дуже часто, але хіба люди похилого віку не відчувають самотності, перебуваючи поряд з близькими рідними? Робота, домашні справи, турбота про дітей забирає весь вільний час, а люди похилого віку соромляться нагадати про себе, щоб не обтяжувати зайнятих родичів. Пансіонат для престарілих у Києві «Турбота коханих», це не формальний підхід до догляду та життя людей похилого віку, тут створені комфортабельні умови для старих людей, для хворих, тяжко-хворих, лежачих хворих. У пансіонаті працюють кваліфіковані фахівці, які забезпечують професійний догляд людей похилого віку.

У пансіонаті «Турбота коханих» створюють максимально комфортні умови та забезпечують належну допомогу людям, які перенесли інфаркт, інсульт, пацієнтам із хворобою Альцгеймера, з деменцією. Медичне спостереження та догляд у пансіонаті отримують цілодобово, забезпечене правильне харчування, великі вимоги пред'являються до гігієнічних процедур старих, вони проводяться регулярно і ретельно. Кожна людина похилого віку відчуває доброзичливе ставлення до себе. У пансіонаті є головне для людини похилого віку — можливість спілкуватися зі своїми однолітками, ділитися спогадами, цікаво проводити час разом. Для оформлення в пансіонат потрібен мінімальний пакет документів, тому зробити це можна швидко, без утомливого очікування та черг.

Будинок престарілих в Київській області є триповерховою будівлею з євроремонтом, кімнати комфортабельні, світлий, обставлені зручними меблями. У пансіонаті організовано чотириразове харчування, за наявності протипоказань до загального меню, або особливих переваг, можна замовити меню індивідуально. У пансіонаті передбачено все для людей похилого віку: пандуси, зручні перила, широкі дверні отвори для вільного проїзду коляски. Обов'язковою є щоденне вологе прибирання, провітрювання, підтримується комфортний температурний режим.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: будинок для людей похилого віку, Пансіонат для престарілих
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама