Торецк.Онлайн

Сегодня: Вторник, 19.11.2019

Про що говорить колір галстука?

Дата: 07.11.2019 Просмотров: 45 Автор: VIPER0

Хтось любить червоний, а хтось чорний колір - це неминуче, адже у всіх різні смаки. Колір завжди має значення, будь-то забарвлення волосся або очей, одягу або машини. Є багато думок, яке забарвлення шпалер краще підібрати для спальні або вітальної кімнати, щоб шпалери надавали позитивний вплив, на цьому перелік про вплив кольору можна продовжити. Забарвлення краватки не виняток, він також грає свою важливу роль. Наприклад, якщо ваша робота потребує подорожі по різним країнам, то вам треба бути обережним з кольорами краватки, адже в Китаї білий означає траур, а ось червоний у них означає щастя. У Малайзії недоречно надягати золотий, у них його носить тільки султан. Тому давайте розглянемо найпоширеніші кольори краваток, що вони говорять про нас, як вони сприймаються в деяких країнах.

Різні відтінки краватки і його забарвлення говорять про:

  • Червоний і всі його відтінки

Темно червоний ближче до бордового відтінку викликає довіру оточуючих і не кидається в очі. Краватки з рожевим відтінком, добре підійдуть до святкових подій, адже виглядають вони ошатно, а вказують вони на неординарність особистості, бажання самовиражатися. Що стосується самого червоного, то він дуже активний і може говорити про вашу амбіційність і розкутість.

  • Зелений, жовтий, помаранчевий

Жовтий і помаранчевий говорить про людину, як про позитивну, оптимістичну особистість, адже це сонячний колір. Зелений колір говорить про спокій, гармонію, надійність. Зелений колір краватки не варто одягати в країнах Близького Сходу, так як це офіційний колір їхньої релігії.

  • Коричневий, сірий, синій

Варто відзначити, що варіанти таких кольорів дуже вдалі для роботи, так як вони не яскраві і легко поєднуються з костюмом. Особливо сірий колір, так як він універсальний і виглядає завжди сучасно. Сірий аксесуар скаже про ваше витонченому стилі. Ці забарвлення говорять про спокій.

  • Краватка з візерунком

При виборі візерункового аксесуара, варто звертати уваги знову ж на поєднання кольорів, про які написано вище. Але тут є ще один нюанс, чоловіки, які вважають за краще геометричні візерунки, є скромними особистостями. А чоловіки, які віддають перевагу квітковому принту - відкриті до імпровізації, мають гарне почуття гумору. У Великобританії одягніть краще однотонну краватку, звичайно, вибирайте на свій розсуд, але утримайтеся від аксесуара в смужку, так як їх одягають випускники різних навчальних закладів та шкіл.

Будьте уважні з вибором. Пам'ятайте, колір вашого краватки «говорить» за вас.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: колір галстука, відтінки краватки, колір краватки

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar