Торецк.Онлайн

Сегодня: Суббота, 31.10.2020

Етапи покупки квартири у Львові

Дата: 13.04.2018 Просмотров: 495 Автор: VIPER0

Купівля квартири – це довгоочікувана та приємна подія, проте сам процес пов'язаний з деякими труднощами й таїть підводні камені. Купувати квадратні метри можна за допомогою гарного професійного ріелтора або власними силами. Перший варіант захистить вас від самостійного залагодження багатьох питань, а другий – дозволить заощадити деяку суму, але не позбавить від широкого фронту роботи. Якщо Ви вирішили все зробити самостійно, розбийте процес на певні етапи, і покупка квартири вже не буде здаватися непосильним завданням.

Розглянемо вторинний ринок нерухомості

Що стосується етапів покупки квартири на вторинному ринку, то тут особливу увагу варто приділити інформації про минуле житлоплощі. Важливо познайомитися саме з власниками, не варто спілкуватися тільки з довіреними особами та родичами. Від продавця слід отримати наступні документи:

 • довідку з БТІ з поверховим планом будинку та технічним планом квартири;
 • виписку з будинкової книги з відомостями про всіх прописаних осіб;
 • підтвердження права власності: договір дарування або купівлі-продажу;
 • згоду на продаж від всіх прописаних осіб: родичів, подружжя;
 • інформацію з державного реєстру для підтвердження, що на житло не накладено обтяження;
 • дозвіл від органів опіки, якщо в квартирі прописаний неповнолітній.

Після збору та перевірки всієї необхідної інформації можна укладати договір купівлі-продажу та переходити до грошових питань. Відповідно до загальноприйнятих правил розрахунки проводяться в день покупки в присутності обох сторін. Найчастіше це відбувається в банку, де гроші списуються з одного рахунку та зараховуються на інший. При оформленні іпотеки робиться початковий внесок, а решта коштів переходить до продавця від кредитора.

Де шукати вигідні пропозиції?

Швидко та за адекватною ціною купити 1-кімнатну квартиру у Львові від власника ви зможете, скориставшись сайтом dom.ria. Це сучасний та дуже зручний спосіб пошуку нерухомості. Тут щодня оновлюється база пропозицій, що дозволяє клієнтам бути в курсі останніх подій на ринку продажу квартир. Завдяки спеціальним фільтрам відвідувачі сайту можуть впорядкувати житлоплощу по району міста, кількості кімнат і, звичайно ж, вартості квадратного метра. Якщо вам терміново потрібно придбати нерухомість у Львові без залучення ріелторського агентства, то скористайтеся перевіреними оголошеннями. Це пропозиції, які особисто перевіряють інспектори сайту. Завдяки цьому вся представлена ​​в оголошенні інформація, на 100% відповідає реальності.

Як вибрати квартиру своєї мрії – основні критерії

Якщо ви турбуєтеся про благополуччя сім'ї та хочете, щоб життя в новому будинку проходило тихо та спокійно, важливо при виборі квартири спиратися на ряд наступних факторів:

 • Транспортне сполучення району. Важливо щоб зупинки міського транспорту перебували в пішому видаленні від будівлі.
 • Екологічна ситуація. Не купуйте житло недалеко від промислових або хімічних підприємств, аеропортів або великих автомагістралей. Краще віддаватиме перевагу будинкам поруч з природними водоймами та парками.
 • Наявність інфраструктурних об'єктів. Якщо в школу, магазин або в аптеку доведеться добиратися на автобусі – це приведе до маси незручностей при вирішенні щоденних побутових питань.
 • Технічні параметри будівлі. Найбільш дешевими та водночас найбільш холодними вважаються панельні будинки. Тому краще вибирати цегляні будівлі з поліпшеними показниками енергозбереження.
 • Особливості планування квартири. Переконайтеся що розташування житлових кімнат, кухні, санвузла та коридору повністю відповідають вашим потребам. Адже наявність прохідних приміщень доставить деякі незручності для сім'ї, де є маленька дитина, якій потрібен особистий простір.
 • Поверх розміщення квартири – ще один важливий критерій, що впливає на комфорт новоселів та вартість квадратних метрів. Дешевше обійдеться житло на нижньому рівні, де в квартирах шумно через дітвору на ігровому майданчику та душно через автомобілі на парковці.

Тільки комплексний підхід до оцінки всіх достоїнств та недоліків будівлі дозволить вибрати оптимальне житло в рамках встановленого бюджету.

Поширені афери на ринку нерухомості

Сьогодні існує безліч витончених схем обману інвесторів в нерухомість. Часто недобросовісні власники житла навмисне приховують реальний стан квартири за косметичним ремонтом, щоб значно підвищити ціну квадратних метрів. Плюс до всього у них вистачає нахабства вимагати доплати з покупців за те що в квартирі нібито провели капітальний ремонт. Також часто продається кредитне житло про що його власник не спромігся попередити покупця. Пам'ятайте що ніколи не можна погоджуватися на угоду якщо продавець пропонує провести її за дорученням. Тому завжди перевіряйте що вам надали оригінали документів.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: покупка квартири у Львові, квартира у Львові, нерухомість

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar