Як правильно садити часник

03.08.2021
64
0

Як правильно садити часникЧасник - це популярний продукт, який активно використовується в процесі приготування різних страв. Крім того, варто відзначити користь такого для здоров'я. Багато хто вирощує часник на власному городі. Це найшвидший і найпростіший спосіб отримати свіжий продукт на власний стіл. Коли садити часник? Робити це можна восени або навесні.

Як правильно розпорядитися посівним матеріалом, щоб на виході отримати якісний продукт? Для цього існує кілька способів:

Посадка окремими часточками. Перед висадкою в землю, необхідно потримати часточки в слабкому розчині марганцю кілька годин. Це профілактика від шкідників. Щоб посилити ефект, можна також помістити посадковий матеріал в сольовий розчин. Часточки повинні бути щільними і рівними, а також добре очищеними і просушеними.

Готовий до посадки матеріал можна висаджувати в грунт. Останній має бути добре удобрений і не кислий. Висаджувати зубчики потрібно корінцями вниз. Суджена сторона повинна бути розташована вгорі. Якщо культура озима, то висаджувати таку бажано на глибину 6-10 сантиметрів. Ярі сорти досить помістити на глибину 3 сантиметри. Бажано витримати відстань між грядками 20-25 сантиметрів. Розрив між зубцями не повинен бути менше 5-10 сантиметрів;

Посадка часнику цілими головками. Цей спосіб висадки часнику багато хто називає «ледачим». В цьому випадку чистити зубчики і відокремлює такі один від одного не потрібно. В землю поміщається відразу ціла головка. Останню також бажано обробити, описаним вище способом. Якщо сорт озимий, висаджувати посадковий матеріал треба на глибину до 15 сантиметрів. Бажано кожну окрему лунку заповнювати поживними речовинами. Коли часник висаджується цілими головками, потреба в добривах підвищується в рази. Такому варіанту посадки більшою мірою віддають перевагу ті господині, які не можуть похвалитися великим городом. В цьому випадку виділяти окреме місце для даної культури необхідності немає. Якщо при цьому ще обробити часник спеціальними складами, він буде захищати інші рослини від зазіхань шкідників.

Достатньо уваги приділіть пошуку якісного посівного матеріалу. Краще заготовити його самостійно.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: часник, посадка часнику
Об авторе
avatar