Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Воскресенье, 15.07.2018

Як вибрати техніку для офісу

Дата: 09.01.2018 Просмотров: 122 Автор: VIPER0

Побутова техніка в офісі практично так само необхідна, як і вдома. Зазвичай на роботі є мікрохвильова піч, електрочайник, кавоварка або кавова машина, нерідко для своїх співробітників керівники набувають і холодильник. Практично з повною упевненістю можна сказати, що в кожному сучасному офісі є комп'ютери та периферійна техніка.

Вибір техніки для офісу має ряд особливостей. Як і при купівлі техніки для дому, купуючи той чи інший
прилад для використання на роботі, потрібно переконатися, що тара є цілісною, а додаткову надійність забезпечує пластикова стрічка поверх упаковки зі звареними швами. Упаковку такою стрічкою здійснює зазвичай автоматична стреппинг машина. Якісна оболонка побутової та периферійної техніки дуже важлива, оскільки тільки вона може забезпечити обладнання цілісність при здійсненні доставки.

Отже, при виборі периферійної та комп'ютерної техніки для офісу часто виникають складності. Хочеться, щоб комп'ютери були недорогими і в той же самий час оптимальними для використання на роботі. По-перше, потрібно врахувати, що від якості і надійності техніки в сучасному офісі залежить багато чого.

Важко уявити собі успішну компанію, яка має нерозвинену або застарілу ІТ-інфраструктуру. По-друге, вибирати комп'ютер для офісу, потрібно виходячи із завдань, які він буде допомагати вирішувати співробітникові. Для дизайнера і бухгалтера одна і та ж модель комп'ютера навряд чи підійде для роботи. По-третє, не потрібно вибирати самі «просунуті» моделі комп'ютерів для офісу, можна придбати надійну техніку на основі недорогих комплектуючих.

Буває, що прилади виходить з ладу не з вини користувача, а з вини виробника або магазину-продавця, який неграмотно організував перевезення товару зі складу в офіс компанії. В цьому випадку, можливо, обміняти обладнання, тільки маючи в наявності касовий або товарний чек, а також упаковку. Для пакування техніки зазвичай використовуються картонні коробки, тара з пінополістиролу і пакувальна стрічка.

Звичайно, зберігати півроку пакувальну стрічку не обов'язково, а ось коробки можуть знадобитися, поки не закінчився гарантійний термін. Зазвичай обмін несправної побутової та периферійної техніки відбувається протягом шести місяців з дня покупки. Крім усього іншого, упаковка може знадобитися, якщо в офісі намічений переїзд, саме тому не варто поспішати її викидати.

Що стосується вибору побутових приладів в офіс, то тут можна обійтися вельми невеликими витратами. Наприклад, багато в цілях економії купують техніку з дефектами корпусу. У магазинах вона продається зі значною знижкою, також багато склади самостійно організовують продаж такої техніки оптом за досить низькими цінами. Коли доставляють обладнання в офіс, потрібно перевірити за накладною, чи всі на місці, а також перевірити чи є на упаковці пластикова стрічка зі звареними швами, уважно оглянути цілісність всієї упаковки.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: техніка для офісу, Як вибрати техніку для офісу

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar