Що робити для хороших сходів кукурудзи

09.12.2020
238
0

Щоб отримати сильні та здорові паростки кукурудзи важливо виконувати ряд правил та вимог. Крім цього, необхідно врахувати кліматичні умови притаманні певному району.

Щоб придбати препарати для захисту кукурудзи від шкідників та хвороб, якісне насіння та добриво варто звернутися на сайт компанії ООО «Ювента Агрохім» https://uventa.com.ua/. Вся продукція сертифікована і гарантовано покаже високі результати. Товар у великому асортименті, отже, підібрати оптимальне рішення можна всім без виключення, а приємна вартість стане додатковим бонусом.

Коли і як треба сіяти кукурудзу

Першим кроком до отримання щедрого врожаю перед висіванням кукурудзи є підготовка ділянки для посіву. Восени достатню провести культивування родючого шару грунту на глибину не більше 30 см. При цьому можна використовувати мульчу. Щоб захистити кукурудзу від бур'яну під час роботи можна використовувати специфічні препарати. Після збору врожаю варто внести органічні, калійні та фосфорні добрива.

Оскільки Україна має області з різними кліматичними умовами, час висівання кукурудзи може відрізнятися. Для посушливих регіонів півдня країни орієнтовно роботи проводять в середині квітня. В центральних та лісостепових областях варто висівати культуру в кінці місяця. В лісових зонах процедуру розпочинають на початку травня. Зважуючи на різку зміну кліматичних умов, останнім часом агрономи звертають увагу тільки на температуру грунту. Вона не повинна бути нижчою за + 10°.

Зерно заглиблюють в грунт на 15 см. В степових зонах показники температури можна зменшити до + 6 градусів. Таким чином зерно ефективно використовує накопичену в грунті вологу, що позитивно впливає на розвиток культури.

Як отримати гарний врожай кукурудзи

Для посіву кукурудзи використовують відкаліброване насіння зі схожістю не менше 92 %.

Перед потраплянням у грунт воно має відповідати нормам вологості не менше 14%. На етапі підготовки матеріалу перед висівання необхідно обробити його фунгіцидами та інсектицидами.

Треба притримуватись щільності висівання. На території країни цей показник коливається від 25 до 80 тис. /га. Для ранньостиглих гібридів ця цифра досягає 85-90 тис./га.

Культуру краще висівати після озимих зернових, картоплі, бобових та буряку. Для повноцінного розвитку рослини та формування початків важливо підібрати своєчасний захист від шкідників та хвороб. Висівання проводять рівномірно з інтервалом між рядами в 80 см. Згущення паростків може призвести до формування дрібних за розміром початків.

Для обробки культури необхідно використовувати тільки сертифіковані препарати, які гарантують стабільно високі врожаї.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: як треба сіяти кукурудзу, гарний врожай кукурудзи
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама