Сподін Ігор Юрійович: поради початківцям марафонцям

20.10.2021
144
0

Сподін Ігор Юрійович: поради початківцям марафонцямСподін Ігор Юрійович протягом багатьох років займається бігом. Він почав свій шлях марафонця у віці 45 років, що вражає, після чого став відомий на весь світ. Спочатку він вирішив допомогти своєму другові та взяти участь в командному триатлоні. Однак несподівано зрозумів, що біг є новим сенсом його життя. Майбутній відомий спортсмен кинув роботу і став більше часу присвячувати тій справі, якою він горів. Більше інформації про цю людину-легенду та його здобутки можна знайти за посиланням http://novosvit.pp.ua/spodin-igor-lyudina-legenda/.

Шлях Сподіна Ігоря не був простим. Йому доводилося долати себе і різні перешкоди. Особливо складними були перші тренування. Однак спортсмен не здавався і йшов до своєї мети, докладаючи колосальних зусиль, щоб домогтися наміченого результату. Він вирішив стати активним учасником бігових марафонів по всьому світу. Його впевненість у власному успіху досить швидко принесла плоди. Він зможе домогтися колосальних результатів.

Спочатку біг був просто хобі. Сподін Ігор навіть не підозрював про те, що біг стане сенсом його життя на довгострокову перспективу. Після того, як він домігся успіху, то сформував поради для молодих спортсменів, в спробі допомогти їм повірити в себе.

Сподін Ігор вважає, що не можна здаватися. Необхідно йти до власної мрії день за днем та докладати зусиль. Крім того, не потрібно ставити собі за мету домогтися перемог за всяку ціну. Необхідно просто визначити для себе максимально можливий результат. Важливо постаратися дійти до фінішу. Крім того Сподін Ігор радить тренуватися і займатися бігом кожен день. Це база для прогресу в оптимально короткий проміжок часу.

Важливо, щоб процес приносив задоволення і надихав. Біг повинен стати важливою частиною життя.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: поради початківцям марафонцям, поради марафонцям
Об авторе
avatar