Торецк.Онлайн

Сегодня: Вторник, 20.08.2019

Опалювальне обладнання тривалого горіння від «ЛІГАТЕРМ»

Дата: 01.07.2019 Просмотров: 53 Автор: VIPER0

Котельне обладнання тривалого горіння стає все більш затребуваним завдяки безлічі переваг і зручності експлуатації. Покупці цінують простоту використання, відмінну економію ресурсів, доступність за ціною і високу автономність якісного і довговічного обладнання. Це ідеальне рішення для дому, незалежність від наявності газових магістралей.

Особливості котлів

  • Робота твердопаливних котлів тривалого горіння заснована на принципі спалювання вмісту топки зверху вниз. Нагріте повітря подається в зону полум'я, досягаючи вогнища високої температури, але не зачіпаючи нижнього шару. При згорянні кожного наступного шару зона вогню поступово зсувається нижче і нижче.
  • Завдяки повітрю високої температури спалювання матеріалу відбувається з мінімальними відходами. Повне згоряння забезпечує низький рівень виділяються агрегатом шкідливих речовин, димові гази не завдають шкоди екології.
  • Тривала дія котлів досягається закладкою палива в топку з розрахунку на добу і більше безперебійної роботи. Можна вибрати будь-який режим функціонування котла в залежності від потреб. Експлуатація такого устаткування припускає можливість контролювати потужність обігрівача, не втрачаючи ефективності.
  • У якості палива прийнято використовувати торф і вугілля, дрова, тирса, будь-які відходи деревопроізводства, брикети і пелети.
  • Всі моделі компактні за розміром і мають невелику вагу, всі деталі скомпоновані максимально ергономічно.
  • При використанні вугілля як паливо підійде вугілля будь-якої якості, паливо не потребує підготовки і просіювання.
  • Для обслуговування котлів такого типу не будуть потрібні спеціальні навички.

Котли тривалого горіння від «ЛІГАТЕРМ»

Серед великого асортименту сучасної опалювальної продукції виробники орієнтовані на котельне обладнання європейського рівня. Якісні, практичні і функціональні твердопаливні котли, які не потребують до себе уваги, зручні тим, що мають на увазі мінімальне втручання оператора в роботу обладнання. Котли будь-якого типу, виготовлені «Барським машзаводом», відрізняються високим рівнем ККД (не менше 90%), безшумністю в роботі, оригінальністю конструкції, що дозволяє використовувати їх в різних системах опалення.

Продукція вигідно вирізняється з-поміж лінійок інших виробників безшумної роботою, надійністю конструкції. Купуючи моделі з каталогу підприємства, можна заощадити кошти і корисну площу в будинку. Це чудова тепловіддача, висока ефективність, ідеальний комфорт в приміщенні, повна автономність створеної системи опалення. Джерело: https://ligaterm.com.ua

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: опалювальне обладнання, Котельне обладнання

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar