Торецк.Онлайн

Сегодня: Воскресенье, 18.08.2019

Основні моменти вибору ламінатора для різних цілей

Дата: 01.07.2019 Просмотров: 55 Автор: VIPER0

Ламінатори в основному застосовувалися тільки в друкарні, поліграфії, останнім часом все частіше їх застосовують в офісах і для домашнього використання. Важливо не помилитися при виборі якісного ламінатора, який повинен відповідати технічним заявками, повинен відповідати розміру, а також вашим потребам.

Особливі моменти застосування ламінатора

Головне в ламинаторе це підібрати розмір, який впливає і на вартість. Це відмінний спосіб захистити папір, важливі документи, фотографії, тому його застосування будинку цілком виправдано. Однак для будинку найчастіше вибирають невеликі бюджетні моделі, які будуть використовуватися нечасто. Якщо розглядати професійні ламінатори, які використовують в друкарнях, вони зазвичай мають великі розміри, здатні забезпечити швидке виробництво паперу в секунду.

Дані ламінатори найчастіше рулонні, тобто працюють за принципом накручування плівки. Однак витратні матеріали в цьому випадку дешевше, але в принципі покупка такого апарату виправдовується тільки для професійного використання.

Відносно пакетних моделей, тут використовується плівка, яка лягає на документ, за допомогою валика нагрівається і накочується. Вони обробляють популярні розміри, найчастіше можна зустріти ламінатори А3 і А4. Також їх розділяють по нагрівального елементу, це можуть бути гарячі пластини, плівка проходить між гарячими пластинами і перекочується холодними валами.

Особливі моменти вибору ламінатора

Згідно з новими технологіями в таких ламінаторах не допускаються бульбашки повітря між плівками. Також пропонуються ламінатори з валами внутрішнього нагріву, тут нагрівальний елемент знаходиться всередині валу, ламінатори використовують для тиснення фольгою, глянцевания і інших задач. Також існує ламинатор з валами зовнішнього нагріву, вони коштують дешевше, але вимагають відпочинку кожні 40 хвилин.

Найчастіше застосовуються валики, якщо їх більше, то якість ламінації буде вище. Враховується тип паперу, товщина плівки, частота експлуатації, також додаткові можливості, автоматизація, реверс. Велику роль відіграє можливість регулювання температури, а також наявність реверсу, відключення захисту від перегріву і прочая. Все це впливає на вибір моделей і на її вартість. Також можна виділити прилади для гарячого і холодного ламінування. Гаряче ламінування передбачає розплавлення клейової основи плівки. Джерело: https://www.azo.od.ua

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: застосування ламінатора, вибір ламінатора, ламінатор

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar