Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Воскресенье, 24.02.2019

Токопроводи: особливості та характеристики продукції від "АЛИТ"

Дата: 24.01.2019 Просмотров: 52 Автор: VIPER0

Зростання енергоозброєності підприємств різних галузей, а також постійної потреби в подачі електрики призводить до постійного розгалуження електромережі. Електричних джерел стає все більше, але для їх безпечного облаштування потрібні якісні елементи. Серед використовуваних як дроти, так і спеціальні аксесуари. Якісна продукція від компанії «АЛИТ» дозволяє облаштувати безпечну мережу, знизити втрати енергії під час її передачі навіть на великі відстані. Цим цілям в числі інших елементів служать і токопроводи- продукція, яка використовується для передачі і розподілу енергії.

Особливості конструкції

Струмопровід проводиться з певною метою - для приєднання електричних апаратів до мережі живлення. Йдеться саме про трифазного ланцюга, частота якої може досягати 50 Гц або 60 Гц. Струмопровід має продуману до дрібниць конструкцію, серед елементів якої:

  • провідник,
  • ізоляція,
  • напівпровідний шар,
  • заземляющий шар,
  • пластина сполучна,
  • кінцевий диск.

Якість продукції буде прямо залежати від стану її компонентів. Саме тому вибирати і купувати елементи для прокладки магістралі слід вибирати в перевіреної компанії «АЛИТ». Вона успішно співпрацює зі спеціалізованими підприємствами, надає високоякісну продукцію за доступною ціною.

Характеристики та особливості вибору продукції

Кожен токопровод - це продукція, розрахована на певні параметри роботи. При правильному підборі підходящої продукції можна гарантувати безпеку її використання, а також довговічність, практичність і надійність. При виборі відповідного елемента слід звернути увагу на такі його параметри:

  • Номінальний показник струму.
  • Номінальний рівень напруги.
  • Показник постійного струму та ін.

Використовуватися елементи можуть на АЕС, ТЕС, ГЕС, інших типах електростанцій - в будь-якому місці, де присутня велика значення напруги електричного струму. Головна відмінна риса, яку необхідно враховувати при виборі продукції, - це показник напруги. Вилка параметрів варіюється від 6 до 35 кВт. Для мережі з низьким показником напруги використовуються інші елементи - шинопроводи. Саме їх оптимальний рівень напруги коливається в межах 0,4-1,2 кВт. Вся продукція компанії «АЛИТ» може застосовуватися і на виробництві, в промисловості, для чого будуть підібрані відповідні реальним потребам елементи. Подробиці на сайті https://alit.com.ua/production/tokoprovody/

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: трифазный ланцюг, дроти, токопровод

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar