Торецк.Онлайн

Сегодня: Среда, 28.10.2020

Тонкощі вибору опалювальних приладів

Дата: 17.10.2020 Просмотров: 43 Автор: VIPER0

Тонкощі вибору опалювальних приладівСучасні радіатори не потрібно ховати і приховувати, так як вони можуть стати відмінною прикрасою інтер'єру. Вироби відрізняються не тільки за кольором і розміром, матеріалом і стилістики виконання, тому буде не складно визначитися з підходящим варіантом.

Щоб купити радіатори опалення за вигідною вартістю, достатньо перейти на сайт teplotep.com.ua. Компанія «TEPLOTEP» має широкий асортимент обладнання для будинків і квартир, котеджів та дач. Тут можна придбати сталеві та алюмінієві, чавунні і біметалічні радіатори від відомих виробників. Вся пропонована продукція поставляється виробниками, що дозволяє розраховувати на прийнятну вартість обладнання без переплат.

Критерії вибору

Як правило, саме матеріал виготовлення радіатора впливає на коефіцієнт теплоодачі, теплоємність, стійкість до механічних пошкоджень, експлуатаційний термін. Також уваги заслуговує спосіб підключення до магістралі опалення. Як правило, з'єднання буває нижнім і бічним, а також універсальним.

Алюмінієві прилади. Такі радіатори є найбільш популярними і поширеними. Алюміній є легким і пластичним металом, тому батареї мають невелику вагу і хорошу тепловіддачу. Вироби складаються з секцій з великою кількістю з'єднаних пластин. Завдяки чому теплозбереження знаходиться на високому рівні.

Біметалічні радіатори. Вироби такого типу виготовляються з двох металів-сталі та алюмінію. Таким чином, основа виходить досить міцною. До іншого плюса таких батарей можна віднести високий тиск. При цьому сталь добре взаємодіє з водою, а алюміній забезпечує швидкий нагрів і віддачу тепла.

Чавунні батареї. Такі типи радіаторів вважаються найбільш поширеним, так як присутні в більшій частині квартир. Прилади старого зразка складно назвати стильними і привабливими. Нові варіанти виглядають набагато краще, але з естетики все-таки поступаються варіантам з інших матеріалів.

Вагаючись з вибором батарей для опалення, скористайтеся професійною допомогою співробітників компанії» TEPLOTEP".

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: cучасні радіатори, радіатор опалення

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar