Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Вторник, 22.05.2018

Замовлення якісних теплогенераторів на біомасі в компанії "Бриг"

Дата: 09.02.2018 Просмотров: 98 Автор: VIPER0

Щоб бути максимально незалежними від природного газу на виробництвах сільськогосподарської та переробної галузі, можна раціонально використовувати відходи підприємства як відмінний альтернативне джерело енергії. Прекрасне і актуальне рішення - повітряний теплогенератор на дровах. Таке обладнання з достатнім діапазоном потужності дозволить вирішити будь-які завдання.

Особливості установок

  • Ефективність виробництва можна оптимізувати, якщо купити повітряний теплогенератор на біомасі : це якісна сушка зерна і зернових культур, пиломатеріалів, організація опалення побутових та промислових приміщень.
  • Конструкція такого приладу заснована на газоході, який з'єднує топку і бункер завантаження біомаси, також до складу устаткування входить теплообмінник. Тепловим агентом, що транспортує теплову енергію, може виступати пар або газ, які успішно виробляються при роботі генератора.
  • Паливом служать відходи птахівництва та продукти, що залишилися після переробки м'яса або риби, інша органіка. Також паливом стануть волога солома і буряковий жмих, сипучі деревні відходи у вигляді тирси і стружки, кори і трісок. знаходять застосування і відходи зерносушіння.
  • Тепло такого типу, що мають повітряний теплообмінник, прекрасно експлуатується навіть у зимовий період: конструкція добре захищена для роботи при мінусових температурах.
  • При виборі джерела енергії варто правильно розрахувати майбутній цикл роботи пристрою. Основний фактор - наявність біоматеріалу в достатній кількості протягом усього виробничого процесу.
  • Перевести виробництво на біопаливо дуже просто. Зазвичай компанії, що реалізують це високотехнологічне обладнання, крім продажу пропонують взаємовигідні умови співпраці - установку, наладку і обслуговування техніки.

Замовлення теплогенераторів в Україні

Компанія «Бриг» відома на українському ринку як виробник якісного і функціонального енергозберігаючого обладнання, затребуваного в галузі сушіння та зберігання зерна, переробки зернових культур. Підприємство здатне не тільки підібрати повний комплекс обладнання, але і виконати збірку окремих технологічних модулів за спецзамовленням. Також в каталозі компанії є конструкції для очищення і сортування зернових, передпосівної підготовки насіння. Представлена ​​в продажу продукція компактна, відрізняється простотою в роботі і обслуговуванні.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: теплогенератор, теплогенератор на дровах

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar