Торецк.Онлайн

Сегодня: Четверг, 22.04.2021

Будівництво сараю з пінобетонних блоків. Плюси і мінуси

Дата: 24.03.2021 Просмотров: 70 Автор: VIPER0

При плануванні будівництва сараю або господарських будівель виникає резонне питання: який матеріал більше підходить саме для цих споруд. Враховують його міцність, вологостійкість, і звичайно ж вартість. Хорошою альтернативою сараю з бетонних блоків і тим більше з дерева буде споруда з піноблоків або керамічних паризованих блоків.


Блок з пінобетону (бетону виготовленого з розчину цементу, піску, води і піноутворювача) називається піноблок.


Переваги та недоліки піноблоку.


Як і будь-який будівельний матеріал піноблок має як плюси, так і мінуси. Їх варто враховувати, тим більше до сараїв пред'являються високі вимоги по експлуатації.


Плюси будівель з піноблоків:


Завдяки пористій структурі матеріалу забезпечується якісна теплоізоляція, що дозволяє зводити теплі сараї і хозпостройкі.Пеноблок не горючий, і не виділяє шкідливих речовин при нагріванні.


Піноблок складається з матеріалу, якому легко можна надати будь-яку форму, так як він легко ріжеться, свердлиться, легко піддається распілу.Пеноблокі забезпечують комфортний мікроклімат в приміщенні, за рахунок того, що відбувається хороший повітрообмін.

Такі споруди не схильні до гниття, а також володіють поліпшеною тепло- і звукоізоляцією.При великому розмірі не блок має невелику вагу, що дозволяє не тільки полегшити роботу і залучити до будівництва менше людей, але і зводити споруду на будь-якому типі грунту і використовувати полегшений фундамент.Екологічность матеріалу можна порівняти з бетоном, в процесі виробництва не використовуються шкідливі вещества.Относітельно низька вартість даного матеріалу.

Мінуси піноблоків:

З них не можна будувати високі будівлі, але для сараю це не має значення. Так як зазвичай такі споруди не перевищують 3 метров.Блокі добре вбирають вологу, внаслідок чого швидко руйнуються. Проблема вирішується додатковим утепленням.

Блоки мають непривабливий зовнішній вигляд. Виправляють положення додаткової обробкоюУ регіонах з тривалими зимами може знадобитися утеплення внутрішніх стін, підлоги і стелі.Ще один важливий момент: оскільки виготовлення пінобетону досить просте і не вимагає особливих витрат, на ринку попадається велика кількість підробок. Щоб їх уникнути варто купувати піноблоки в заводській упаковці з маркуванням і поліетиленовою плівкою для захисту від вологи.


Розібравшись у всіх особливостях матеріалу з пінобетону, можна прийти до висновку, що піноблок найоптимальніший варіант для госпбудівель. Тим більше піноблок набуває все більшого поширення останнім часом. А простота використання дозволяє звести сарай не тільки своїми руками, але і в короткий термін.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: будівництво сараю, пінобетонні блоки

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar