Торецк.Онлайн

Сегодня: Среда, 03.03.2021

Дверна коробка: прихований монтаж або класика?

Дата: 19.11.2020 Просмотров: 117 Автор: VIPER0

Вибираючи міжкімнатні двері, багато хто стикається з питанням: чому ж віддати перевагу, класиці або прихованого монтажу? З одного боку, класичні розсувні або орні моделі виглядають солідно і звично, а з іншого - вони ж нерідко порушують цілісну композицію стіни і, чого гріха таїти, візуально захаращують простір. Якщо ці аргументи для вас є суттєвими, варто звернути увагу на дверну коробку прихованого типу. Докладніше тут: https://alumpro.com.ua/uk/catalog/spec-product/dverna-korobka-prihovanogo-montazhu/

Чим прихована дверна коробка відрізняється від звичайної?


Це інноваційне рішення з'явилося на ринку не так давно. Двері, які візуально зливаються зі стіною, стали справжньою знахідкою для шанувальників естетики мінімалізму і дизайнерів, які розробляють сучасні інтер'єрні концепції. Отже, двері прихованого монтажу:

 

  • Розташовані в єдиній площині зі стіною, не виділяючись ні на міліметр.
  • Не вимагають наличників для оформлення дверної коробки.
  • Можуть бути покриті тими ж оздоблювальними матеріалами, що і стіна.
  • Естетично виглядають, ідеально вписуються в загальну концепцію оздоблення стін.
  • Можуть мати будь-який розмір, від стандартних до дверей в повну висоту стіни. У нас ви можете підібрати коробки всіх розмірів - https://alumpro.com.ua/uk/prod-cat/profiles-for-doors/.
  • Забезпечують простір в приміщенні за рахунок відсутності виділяються елементів (петель, лиштви).


Особливості установки таких дверей


Дверна коробка прихованого монтажу збирається зі спеціальних алюмінієвих профілів. Вона монтується в стіну ще до початку фінішної обробки. Також для такого типу дверних полотен використовуються спеціальні приховані петлі, які не беруть участь назовні. При цьому, ви можете вибрати тип відкривання: для прихованих дверей можливі варіанти як орні, так і митників або рото.

Також ви можете підібрати як готові варіанти дверного полотна, так і вибрати двері під обробку, які згодом можна буде обклеїти шпалерами, покрити декоративною штукатуркою або панелями.

Єдине обмеження, яке накладає установка дверної коробки прихованого монтажу - це неможливість використання таких конструкцій для зовнішніх дверей. Але як міжкімнатні або офісних вхідних груп вони показують себе просто ідеально.

Ознайомитися з асортиментом компанії та купити алюмінієвий профіль для дверей за ціно. від виробникаможна на сайті: https://alumpro.com.ua/

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: дверна коробка

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar