Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Пятница, 16.11.2018

Клінкерна тротуарна плитка

Дата: 02.11.2018 Просмотров: 47 Автор: VIPER0

Клінкерна тротуарна плиткаТротуарна плитка використовується сьогодні особливо широко, тому що її використання повністю виправдано, як в матеріальному плані, так і в естетичному вигляді. Магазин у Львові пропонує тротуарну плитку в асортименті. Клінкерна тротуарна плитка виходить в процесі випалу глини при високих температурах. Ця методика дозволяє виготовляти тротуарну плитку без повітряних порожнин, з мінімальним водопоглинаннєм. Для виготовлення плитки використовується глина з різних родовищ, завдяки чому можлива найрізноманітніша її забарвлення, без застосування штучних барвників.

За видами плитка розрізняється геометричною формою, вона може бути квадратної, прямокутної і мозаїчної. Мозаїчна плитка має нерівні бічні грані, що надає їй схожість з гранітною бруківкою. Така плитка виглядає дуже стильно і має високу міцність. Так само львівський магазин «Імперія Клiнкеру» пропонує систему ригеля (подовжену), половинчату (прямокутна плитка з фаскою по центру). Оригінальним рішенням є фасонная (ромбовидна, багатокутна, кругла) фігурна плитка.

Плитка для фасаду виготовляється компанією «Імперія Клiнкеру» з гарантією якості, оскільки ця компанія є найбільшим дістібьютером німецького концерну Roben. Клінкерна тротуарна плитка має цілий ряд незаперечних переваг. До них відносяться висока міцність, так плитка здатна витримувати навантаження 2000 кілограм на 1 сантиметр. Екологічна чистота клінкерної плитки обумовлена ​​використанням тільки природних матеріалів, в її складі присутні тільки глина і вода. Низьке водопоглинання є ще однією перевагою, так воно вдвічі нижче, ніж у бетонної плитки. Клінкерну плитку відрізняє рівномірний колір, який досягається за рахунок застосування різних сортів глини і особливою технологією випалу.

Компанія «Імперія Клiнкеру» на своєму сайті klinker-empire.com.ua пропонує тротуарну плитку за найвигіднішими цінами. Тут можна знайти краще співвідношення ціна - якість! Асортимент форм і забарвлень найрізноманітніший, тому тут можна вибрати тротуарну плитку на будь-який смак. Інтернет магазин «Імперія Клiнкеру» пропонує фасадну плитку, яка має особливу міцність і легко монтується. Вся продукція тут якісна і довговічна, плитка має високу пожежостійкість і є екологічно чистим продуктом, витримує великі перепади температур і вплив агресивних хімічних речовин. Клінкерну плитку можна замовити на всій території Західної України.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: плитка для фасаду, клінкерна тротуарна плитка

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar