Торецк.Онлайн

Сегодня: Понедельник, 01.03.2021

Переваги швидкомонтованих споруд

Дата: 10.12.2020 Просмотров: 40 Автор: VIPER0

Переваги швидкомонтованих спорудСеред сучасних будівельних інновацій варто виділити технології швидкомонтованих будівель і споруд. З їх допомогою можна стислі терміни отримати будівлю, що відповідає всім вимогам функціональності і безпеки, і при цьому заощадити.

LLENTAB є сильним гравцем не тільки на вітчизняному, а й Міжнародному рику. Замовники можуть розраховувати на авторитетність компанії і якість пропонованих металоконструкцій. Йдеться про складські та виробничі ангари, офісні та спортивні об'єкти, а також сільськогосподарські будівлі. З останніми детальніше можна ознайомитися на сторінці https://www.llentab.ua/stalevi-budivli/silskogospodarski-budivli/. Виробник надає гарантію на пропоновані конструкції.

Що таке Швидкомонтовані ангари?

Каркасні арочні ангари у багатьох сферах діяльності потрібні склади, виробничі будівлі, різні ферми або інші споруди, покликані служити цілям конкретної справи. Найбільш підходящим варіантом є Швидкомонтовані ангари. Одним з найдоступніших і практичних варіантів є каркасні арочні ангари, що представляють собою надійну конструкцію з дугоподібних ферм, з'єднаних прогонами.

Ферми зазвичай виготовляються з профільних труб. Всі деталі арки скріплюються болтами, як і поперечки, що з'єднують арки один з одним. Це робить ангар такого типу збірно-розбірним, при необхідності його можна швидко зібрати в новому місці.

Де використовуються БВЗ?

Область використання таких ангарів досить широка. Вони застосовуються в якості:

  • автомайстерень і сервісів,
  • складів і торгових об'єктів;
  • тваринницьких ферм ізерносховищ;
  • приміщень для зберігання техніки.

Холодні швидкомонтовані ангари

Каркасні ангари холодного типу обшиваються профнастилом або тентовою тканиною без використання додаткового утеплювача. Цього часто достатньо для захисту того, що буде знаходитися всередині будівлі від вітру і опадів, проте слід враховувати, що вологість і температура всередині ангара і на вулиці буде приблизно однаковою. Один з плюсів такого варіанту — доступність, швидкість зведення і відсутність необхідності в будь-якому фундаменті, для будівництва досить рівною майданчика, покритої асфальтом або бетоном, або зовсім без покриття, якщо будуть використовуватися спеціальні опори для кожної арки.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: швидкомонтовані ангари, де використовуються БВЗ

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar