Нюанси технології лазерного різання металу

22.01.2022
128
0

резка металлаНепросто уявити собі виготовлення металевих виробів, без застосування лазерної технології. Для виконання робіт використовується лазерне різання, що передбачає якість і швидкість виконання замовлення.

Компанія "МАГНЕТ" надає послуги з лазерного різання і згинання, а так само зварювання виробів з металу. Наявність сучасного обладнання дозволяє виробляти складні деталі для різних галузей промисловості, включаючи компоненти для точного обладнання. Клієнти можуть розраховувати на швидкий розрахунок і виконання замовлення. На сайті https://magnet.com.ua можна знайти більше інформації про компанію та пропоновані послуги.

Особливості лазерного різання

Така обробка дозволяє виконувати нестандартний і фігурний розкрій металевих, нержавіючих і алюмінієвих листів. Криволінійна різання виконується без обмежень. Можливості обладнання дозволяють виконувати різи навіть найбільш складних контурів, втілюючи дизайнерські задуми. Розкрій лазером виконується з достатньою точністю, після чого деталі відповідають зазначеним розмірам і мають ідеальну кромку і без необхідності в доопрацюванні торців. Що стосується лазерного різання та інших послуг, фахівці magnet.com.ua готові виконати всі операції швидко і якісно.

Плюси лазерного різання металу наступні:

резка металла

Металеві листи можна розкроїти, так, як потрібно. Завдяки впливу лазера виходять деталі складних форм;

На всіх етапах за якістю різання стежать досвідчені співробітники. Виходять якісні деталі на відміну від великосерійного виробництва;

Висока точність різу і розкрою;

Не потрібно додаткової механічної обробки. При різанні краю деталей не деформуються;

Серійна або штучна обробка. Замовником може виступати фізична особа або підприємство;

Економія. Буде потрібно меншу кількість листів, ніж при різанні іншим способом. Краї виходять рівними з мінімумом відходів. Все залежить від того, який конфігурації будуть виготовляються деталі. Досвідчений фахівець готовий зробити розкрій з мінімальною кількістю відходів.

Доступна вартість послуг. Обробку деталей може замовити не тільки фірма, але і приватна особа. Не знадобитися додаткових пресформ і штампів, а так само інших пристосувань.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: лазерне різання металу, особливості лазерного різання
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама