Торецк.Онлайн

Сегодня: Среда, 23.10.2019

Помічник керівникам навчальних закладів

Дата: 08.10.2019 Просмотров: 37 Автор: VIPER0

Помічник керівникам навчальних закладівУ наш час навчання приділяю чималу увагу. Батьки прагнуть дати своїм дітям гарну освіту, адже, як то кажуть, зараз без освіти нікуди. Керівники ж навчальні заклади, в свою чергу, хочуть, щоб їх школу або ВУЗ вибрали якомога більше людей. Вони намагаються зробити все можливе і неможливе для цього:

  • розміщують рекламу свого закладу;
  • коректують ціни на навчання;
  • створюють комфортні умови для навчання: ремонти, нове обладнання, гарне гуртожиток і так далі.

Але іноді й цього виявляється мало. У сучасному світі сучасної молоді необхідно більше, ніж нова парта або красивий фасад будівлі. Ні для кого не секрет, що переважний відсоток молоді не розлучаються з гаджетами. Вони знаходять в них відповіді на всі свої питання. Адміністрація навчальних закладів може легко цим скористатися на свою користь для залучення учнів або абітурієнтів до свого закладу. Як це зробити? Дуже просто!

Існує система для автоматизації роботи освітніх центрів, вузів, шкіл, яка називається crm для навчальних закладів, що допомагає залучати більше абітурієнтів. Крім того, програма допомагає проводити маркетингові заходи, планувати навчальний процес, виписувати рахунки клієнтам і багато іншого.

Ця система створена не тільки для абітурієнтів, які можуть дізнатися весь перелік документів, необхідний для вступу до установи, розклад роботи приймальної комісії, графік вступних іспитів і багато іншого.

Так само цією програмою можуть користуватися студенти. Вони можуть дізнатися розклад занять, заліків, іспитів, отримати доступ до навчальних матеріалів і планам, до електронної заліковій книжці. Адже в школі діти звикають користуватися електронними щоденниками, тому їм буде дуже зручно заходити в цю систему і знаходити потрібну для себе інформацію.
Для керівників установи ця система так само важлива тим, що вони можуть відслідковувати ефективність роботи співробітників, готувати комплексні звіти, розраховувати заробітну плату всім співробітникам, складати графіки успішності і відвідуваності учнів, а так само вести рекламу освітнього закладу.

Викладачам теж буде зручно користуватися системою crm. Вони можуть дивитися розклад занять, дані про успішність студентів, результати іспитів і тестування. А ще викладачі можуть тут спілкуватися між собою і зі студентами, що в наш час дуже актуально.

Загалом, система ця дуже зручна і сучасна, тому її необхідно встановлювати у всіх навчальних закладах.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: CRM, crm системи, crm для навчальних закладів

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar