Український Фідіппід: з любителів у професіонали

03.05.2021
207
0

Український Фідіппід: з любителів у професіоналиДорога в спорт після того, як людина вступає в зрілий вік, надзвичайно складна. В цьому випадку домогтися високих результатів практично неможливо. Однак важкі перемоги найбільш цінні. Саме так вважає марафонець Сподін Ігор Юрійович. Йому вдалося. Він це зробив не для того, щоб самоствердитися, а з метою перемогти самого себе.

Завзятість спортсмена була винагороджена. Якщо говорити фактами, то Сподін Ігор Юрійович минулого року, восени, став одним з трьох переможців IV Irdyn Trail Run. Дивно, що він залишив позаду себе багатьох бігунів, які були його молодшими. Траса була складною. Вона поширювалася на території гідрологічного заказника Ірдинське болото, а також Мошногірського кряжу з навколишніми його лісами.

Спортсменам довелося непросто. Вони долали на шляху до перемоги пісок, грунт, глину, торф і навіть Брід. Перемога в таких умовах – це цінний трофей. На стадіоні з комфортними доріжками досягти успіху було б в рази простіше. Сподіну Ігорю довелося докладати колосальних зусиль, щоб домогтися поставленої мети.

Шлях до перемоги, зазначений спортсмен прокладав собі протягом 5 років. На старті свого шляху, він прийняв рішення боротися з численними віковими недугами. Призер наполегливо тренувався і набирався досвіду. Однак до перемоги його привела залізна воля і максимальна цілеспрямованість. Зусилля виправдали себе.

Сподін Ігор взяв участь у більш ніж десятці забігів, побував у багатьох європейських містах, познайомився з сотнями однодумців. Призове місце в українському марафоні – тільки початок дистанції. У майбутніх планах: великі міжнародні змагання і нові перемоги.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: марафонський біг, українськиї марафон, Український Фідіппід
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар