Актуальність страхування міжнародних вантажоперевезень в Україні

12.01.2003
380
0

Захист вантажу є одним з пріоритетних завдань для логістів. Фахівці роблять все для того, щоб вибрати найбільш підходящий вид транспорту, а також розробити маршрут з урахуванням особливостей продукції. Для товарів з особливими характеристиками застосовується особливий транспорт, в багажнику якого можна встановити необхідні умови перевезення.

Крім цього, можна забезпечити також додатковий захист. Для цього необхідно застрахувати міжнародні вантажоперевезення (Україна). Страховка ставати вигідним рішенням для будь-якого бізнесмена, що цінує свою працю і витрачений час.

Навіщо потрібно страхування в міжнародних вантажоперевезеннях?

Звернувшись в транспортно-логістичну компанію, ви скоріш за все отримаєте пропозицію про оформлення страховки. Деякі замовники вважають її непотрібною тратою грошей, але в реальності вона є надійним способом убезпечити себе та свій вантаж від наслідків форс-мажорних ситуацій. Вона має цілу низку переваг:

  • відшкодування майнових втрат;

  • захист власника вантажу від невиправданих претензій в разі непередбачених аварій;

  • зниження витрат на відновлення пошкодженого або зіпсованого вантажу.

Крім цього, варто враховувати тип доставки. В даному випадку мова йде саме про міжнародні вантажоперевезення. Таке транспортування здійснюється через територію мінімум 2 країн, що автоматично означає проходження митного контролю.

У подібних умовах ризик появи непередбачених ситуацій особливо високий. Без страховки ви ризикуєте зіткнутися з неприємностями або витратити додаткові грошові кошти на усунення наслідків. Саме тому більшість логістів наполягають на оформленні страховки для вантажу.

На яких умовах оформляється страховка?

Кожна транспортно-логістична компанія пропонує свої умови страхування міжнародних вантажних перевезень. Але, в самій процедурі оформлення завжди простежуються загальні закономірності. Процес включає декілька процедур:

  • підготовку пакету необхідних документів;

  • повноцінне інспектування партій товару;

  • отримання дозволів в державних та відомчих органах.

Міжнародне перевезення пов'язане з великою кількістю ризиків Саме тому фахівці пропонують страхування витрат, які можуть виникати в дорозі, або ж самого багажу. У будь-якому випадку замовник отримує надійний захист майнових інтересів. Якщо виникають додаткові питання, стосовно оформлення страхування, завжди можна звернутись по допомогу до досвідчених менеджерів транспортно-логістичної компанії.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: страхування міжнародних вантажопере, вантажоперевезення
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама