Торецк.Онлайн

Сегодня: Пятница, 30.10.2020

Як знайти постачальника електричної енергії?

Дата: 19.09.2020 Просмотров: 50 Автор: VIPER0

Як знайти постачальника електричної енергії?Законодавча база України у сфері електроенергетики зазнала значних змін. Завдяки ним у українських промислових компаній зараз є можливість вибрати постачальника електроенергії відповідно до своїх запитів.

Конкуренція на енергоринку призвела до того, що споживач став ключовою фігурою ринку. Постачальники, щоб "роздобути" клієнта розробляють різні програми лояльності, пропонують гнучкі тарифи і навіть не відключають відразу від мережі боржників, а лише обмежують споживання. Вивчивши умови кожного постачальника, ви зможете знайти підходящий вам варіант. Ми ж радимо скористатися послугами вітчизняного підприємства ЕНЕРДЖИ ЛАЙН.

Ця компанія є учасником вітчизняного енергоринку, а саме постачальником електрики. Фірма має ліцензію на здійснення діяльності в даній області. У своїй роботі ЕНЕРДЖИ ЛАЙН керується положеннями Закону “Про електроенергетику", постановами та нормативними актами НКРЕКП.

Надійні постачальники електроенергії

ТОВ "ЕНЕРДЖИ ЛАЙН" вже дуже давно працює в галузі електроенергетики. В даний час компанія займається комерціалізацією наукових відкриттів і впровадженням нових цифрових технологій у сфері електроенергетики.

Одним з головних напрямків діяльності компанії є постачання електроенергії до споживачів, зокрема, на виробничі підприємства. У наші дні в електроенергетиці вітаються інновації в сфері енергозбереження та вторинного застосування ресурсів.

Вигідне постачання електроенергії

Під постачанням електричної енергії мається на увазі надання електрики споживачам через установки електропередавальної компанії. Вартість електроенергії визначається, виходячи з умов і обсягів споживання, які закріплені в договорі купівлі-продажу електроенергії зі споживачем.

При підписанні договору поставки електроенергії, Ви можете замовити додаткові послуги, а саме:

- поставку якісних приладів обліку;

- впровадження енергоощадної технології;

- аналіз споживання і витрат електроенергії;

- поставку сучасних комплектуючих;

- автоматизований збір даних з електролічильників.

Стати клієнтом ТОВ "ЕНЕРДЖИ ЛАЙН" може будь-яке промислове підприємство. Якщо вас зацікавила пропозиція компанії, вивчіть умови договору поставки, заповніть заявку і додатки. У разі виникнення питань, ви завжди можете звернутися до менеджерів компанії на офіційному сайті тут.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ТОВ ЕНЕРДЖИ ЛАЙН, постачальник електричної енергії

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar