Монтаж електричних котлів

01.12.2021
271
0

Монтаж електричних котлівЗ подорожчанням газу багато українців намагаються знайти альтернативний спосіб опалення для своїх будинків. Оптимальним варіантом є використання опалення будинку електричний котел. Монтаж електрокотла від Теплосфери дає клієнту найкращий результат, що передбачає безперебійну роботу опалювального обладнання протягом тривалого часу.

Електричний котел, мабуть, найзручніший та найбезпечніший в експлуатації опалювальний прилад. Він компактний, отже, не вимагає багато місця для його встановлення. Встановлення електричного котла не потребує створення складної системи димоходів, тому що немає продуктів згоряння. Електричний котел має автоматичне регулювання та може програмуватися відповідно до потреб.

Переваги електричних котлів

Слід зазначити, що з усіх опалювальних приладів електричний котел є найбезпечнішим. З ним неможливе отруєння чадним газом чи вибухом. Крім того, електричний котел не потребує окремого приміщення для встановлення, не вимагає ємності для зберігання палива.

Установкою та монтажем електричних котлів займається компанія Теплосфера, фахівці якої мають великий досвід роботи та високу кваліфікацію. Компанія Теплосфера пропонує такі послуги:

  1. Перший пуск котла електрикою, коли, крім включення, оформляється гарантія, перевіряється устаткування наявність дефектів, котел налаштовується працювати, проводиться інструктаж користувача.
  2. Компанія проводить ремонт та технічне обслуговування електричних котлів.
  3. Можливе переобладнання функції керування котлом зі смартфона.
  4. Компанія Теплосфера проводить заміну старого обладнання на нове, куди включається підбір котла необхідного параметра, демонтаж старого обладнання та монтаж нового опалювального обладнання, запуск електричного котла та оформлення гарантійного терміну.
  5. Надається сервіс обслуговування електричних котлів – це періодичний огляд устаткування, за необхідності, ремонт, аварійний виїзд.

Електричний котел для обігріву будинку є досить економічним обладнанням. Грамотно розподіливши нагрівальні прилади по будинку, можна досягти суттєвої економії на опаленні. Модна сьогодні тепла підлога допоможе заощадити електроенергію. Крім того, за електричним опаленням, безперечно, майбутнє та електричний котел яскраве тому підтвердження. Електричний спосіб опалення перевірено десятиліттями.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: переваги електричних котлів, електричний котел
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама