Торецк.Онлайн

Сегодня: Четверг, 22.04.2021

Політ на літаку над Львовом для всіх бажаючих

Дата: 21.03.2021 Просмотров: 79 Автор: VIPER0

Політ на літаку над Львовом для всіх бажаючихЛюдина з давніх часів прагнула в небо, здійснити політ подібно до птахів. Напевно, так влаштована людина, якій необхідно відчуття свободи, а де це почуття можна відчути в повній мірі? Тільки в небі, дивлячись на землю з висоти пташиного польоту. Перший політ на літаку допоможе здійснити клуб активного відпочинку KAVA.

Сучасне життя негативно може впливати на людину, одноманітність, рутина, все це підриває психіку, політ на літаку дозволить життя засяяти новими фарбами, політ на літаку над Львовом залишить враження надовге життя, загострить почуття, підніме настрій, додасть бадьорості і впевненості.

Компанія KAVA для польотів над Львовом використовує легкомоторні літаки цивільної авіації з різною пасажиромісткістю. Клуб активного відпочинку KAVA надає можливість кожному бажаючому політати над Львовом в не тільки в якості пасажира, а й за участю в пілотуванні. Клуб надає можливість політати на надлегкому прогулянковому літаку удвох з пілотом, на такому літаку можливий навчальний політ в якості другого пілота, за умови, якщо вага не перевищує ста кілограм. Спортивний тренувальний літак ЯК-52 забезпечить вищий пілотаж, подібний польотам на справжніх військових літаках. Море адреналіну і драйву забезпечено! На літаку ЯК-52 можна здійснити романтичний політ удвох. Можна здійснити політ в компанії друзів на кукурузника, який може вмістити до дванадцяти чоловік. Крім цього львівський аероклуб надає можливість здійснити політ на справжньому реактивному літаку, відчувши не тільки політ, але і величезну швидкість.

Активний відпочинок при теперішньому ритмі життя необхідний, але багато що залежить від його правильної організації. Яскраві емоції, подяку, задоволення, яке приносить робота аероклубу, дорогого коштують, але все це є головним пріоритетом в роботі KAVA.
Для того, щоб насолодитися польотом, необхідно забронювати місця на певну дату, внести аванс. Прибувши в аероклуб, клієнта чекає знайомство з пілотом, інструктаж з техніки безпеки, сам політ з можливістю участі в управлінні літаком. Така подія не скоро забудеться, а враження залишаться на все життя.

Слід зазначити, що в аероклубі KAVA працюють тільки досвідчені пілоти, які гарантують безпеку польотів. Літаки перед кожним польотом проходять ретельну передпольотну перевірку. М'яке приземлення кожному бажаючому політати аероклуб KAVA гарантовано.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: перший політ на літаку, політ на літаку над Львовом

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar