Торецк.Онлайн

Сегодня: Понедельник, 28.09.2020

Професійні бухгалтерські послуги та їх особливості

Дата: 21.07.2020 Просмотров: 217 Автор: VIPER0

Штатна бухгалтерія поступово втрачає свою потреба в силу активного розвитку і модернізації ринку послуг в цілому. Невеликим фірмам і навіть повноцінним підприємствам стає невигідно постійне утримання працівника. Тим більше, що багато організацій надають аутсорсинг бухгалтерських послуг. Бухгалтерські послуги на аутсорсі - це просто і вигідно. Наданням повноцінного віддаленого обслуговування займається фірма “Менеджмент Консалтинг Груп”, яка готова підійти до потреб споживача найбільш компетентним чином.

Які послуги готовий надати виїзний бухгалтер?

Бухгалтер на аутсорс допоможе з основними робочими моментами (нарахування заробітної плати працівникам, кадровий облік, оформлення електронних ключів та ін.), А також надати комплексну підтримку при подачі документів в рамках податкового обліку. Спеціаліст розробить пакет типової первинної документації, підготує довідки та виписки, виконає сортування документів, а також збере необхідні папери для подачі в банк і інші перевіряючі органи. Бухгалтер також стане в нагоді компанії при складанні підсумкових квартальних і річних звітів, коригування даних тощо. Зрозуміло, що дані операції виконуються бухгалтерами з великим практичним досвідом.

З актуальними цінами на послуги виїзного фахівця можна ознайомитися тут. Договірна ціна залежить, перш за все, від обсягу наданих робіт, специфіки роботи тієї чи іншої фірми, а також стану бухгалтерського / податкового обліку на момент передачі поточних справ. При цьому, ціна встановлюється до моменту підписання договору і ґрунтується на інформації, поданої користувачем. При зміні поточних умов вартість коригується.

Переваги звернення в спеціалізовану організацію:

  • великий перелік послуг, що надаються (від простої консультації до підготовки всіх необхідних документів для офіційних структур);

  • економія особистого часу замовника (фахівець під'їжджає на об'єкт за попереднім погодженням);

  • великий досвід бухгалтерів, комплексна служба підтримки;

  • фіксована вартість на надані операції, повний супровід важливих угод та ін .;

  • цілодобовий доступ до всіх необхідних операцій;

  • керівнику більше не потрібно витрачати особистий час на навчання персоналу, підвищення кваліфікації;

  • не потрібно утримувати звичайного працівника заради разових операцій.

Як почати ефективну співпрацю?

Отримати попередню консультацію можна через офіційний сайт компанії. При цьому, можна домовитись про зустріч зі спеціалістом, який безпосередньо буде супроводжувати вашу компанію.

Менеджмент Консалтинг Групп

https://mcg-lv.com/

info@mcg-lv.com

+38 (050) 317 60 01

+38 (067) 290 69 88

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: бухгалтерські послуги, виїзний бухгалтер

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar