Швидкий переклад документів

20.10.2021
162
0

Швидкий переклад документівПотрібен швидкий переклад документів? Шукаєте лінгвістичну підтримку для своїх проектів? Звертайтеся в бюро перекладів у Києві http://translation.center «Держпереклад»! Це команда висококваліфікованих фахівців, перекладачів і консультантів. Ми обслуговуємо приватних осіб і корпоративних клієнтів.

Ви доручаєте нам перекласти будь-які матеріали та економите час для інших завдань, ми якісно виконуємо:

● стандартні переклади,

● присяжні переклади (з апостилем, завірені нотаріусом) - судові рішення, свідоцтва про шлюб, народження, смерті, довідки з РАГСу, атестати, дипломи, статутні документи підприємств тощо,

● спеціалізовані переклади в області права, податків і фінансів, медицини, високих технологій, виробництва, страхування та будь-яких інших напрямків,

● коректуру текстів, підготовлених на іноземній мові,

Особливості співробітництва

100% задоволеність клієнтів - наш пріоритет!

• Переклади вимагають професійного підходу, навичок і досвіду. Перекладач повинен досконало володіти мовами та розбиратися в проблемах, про які йде мова, особливо у вузьких напрямках.
• Ми долаємо всі кордони та тимчасові перепони! Ми виконуємо присяжні, юридичні, медичні, технічні та ділові переклади для українських та іноземних компаній.
• Наші перекладачі доступні у будь-який час, кожен день і в будь-якому місці - не тільки в Києві. Коли потрібно швидко перекласти документи будь-якої тематики, ми готові негайно розпочати співпрацю. Терміновий переклад можна замовити онлайн. Досить відправити текст по електронній пошті - зручно, швидко, заощаджуючи час і гроші!
• Хвилюєтесь, що обсяг матеріалу занадто великий? У нашому штаті десятки фахівців, і ми можемо розділити роботу між декількома, щоб ви отримали готовий результат в найкоротший термін.
• Ентузіазм в поєднанні з кропіткою роботою висококваліфікованої команди перекладачів дозволяє бюро «Держпереклад» http://dpereklad.zp.ua обслуговувати клієнтів на вищому рівні. 100% задоволеність клієнтів - наш пріоритет!

«Держпереклад» гарантує дотримання конфіденційності даних, безпеку матеріалів, конкурентні ціни. Оцінка вартості проводиться індивідуально для кожного замовлення. На ціну впливає об'єм тексту, зміст, мова та дата завершення. Але в будь-якому випадку, у нас недорогі лінгвістичні послуги, й ми робимо все, щоб наступного разу ви не думали, кому доручити перекладати документи - а відразу зверталися до нас!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: швидкий переклад документів, Держперекл, переклад документів
Об авторе
avatar