Торецк.Онлайн

Сегодня: Вторник, 14.07.2020

"Найближчим часом ми запропонуємо свій варіант пенсійної реформи"

Дата: 21.11.2016 в 11:58Просмотров: 1049 Автор: Shahter 0

Оксана Маркарова, перший заступник міністра фінансів України:

"Треба збалансувати пенсійну систему. Наше завдання - вчасно виплачувати пенсії. Цього року дефіцит Пенсійного фонду складає 140 млрд. грн., а наступного року він ще збільшиться. Це дорога в нікуди. Тому треба проводити пенсійну реформу. МВФ не дає рецептів, як це робити. Він звертає нашу увагу на проблему, а наше внутрішнє завдання таку реформу підготувати і подати на розгляд парламенту.

Є багато можливостей збалансувати нашу пенсійну систему. Підвищення пенсійного віку - лише один з варіантів. Проте зараз ми його не обговорюємо, а розглядаємо інші. Наприклад, у нас існують пільги зі сплати ЄСВ, а понад 3 мільйонів громадян взагалі не сплачують цього податку. Найближчим часом ми запропонуємо свій ва-ріант реформи і будемо виходити з ним на широку громадську дискусію.

Проблема з наповненням Пенсійного фонду почалася задовго до 2016 року. Цього року дефіцит збільшився тому, що було знижено ЄСВ. Але це було правильне рішення - бізнес зміг вільніше дихати, отримав поштовх до розвитку. Економічне зростання дасть нам можливість вийти на кращий результат".

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Оксана Маркарова, зам министра финансов, ПФУ, пенсионная реформа, МВФ

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar