Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Вторник, 19.06.2018

Завершено реєстрацію на додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання

Дата: 28.06.2017 в 10:47Просмотров: 294 Автор: VIPER 0

Завершено реєстрацію на додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує, що  з 3.07 по 12.07.2017 буде проводитися додаткова сесія зовнішнього оцінювання для окремих категорій осіб, які не моли можливості зареєструватися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період та учасники, які були зареєстровані в основний період, але не могли взяти участь в основній сесії ЗНО зокрема і учасники, які проживають в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

За статистичними даними популярними предметами на додаткову сесію стали: українська мова і література – 209 учасників, математика – 165 учасників та історія України – 114 учасників.

Додаткова сесія буде проходити в трьох адміністративних одиницях Донецької та Луганської областей: Слов’янськ, Маріуполь та Сєвєродонецьк.

Запрошення-перепустки на додаткову сесію будуть розміщенні на інформаційних сторінках учасників ЗНО 2017 за 5 днів до початку конкретного іспиту.

Як і на основне тестування, на додаткову сесію пропуск учасників ЗНО розпочинається о 10.15 та завершується о 10.50

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує, що допуск абітурієнтів до пункту тестування здійснюється на підставі наступних документів:

1) оригіналу Сертифіката 2017 року;

2) оригіналу паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;

3) запрошення-перепустки.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: дополнительная сессия, ВНО 2017

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar