Де взяти онлайн займ за паспортом в Україні

14.01.2022
35
0

Для оформлення кредиту у банку часто потрібно надати довідку для підтвердження місця роботи та розміру доходу. Фінансові проблеми вимагають негайного вирішення, а на отримання довідок може піти кілька днів. Саме тому набагато простіше взяти гроші в позику онлайн, надавши лише дані паспорта та ідентифікаційний код.

Хто видає кредити онлайн за паспортом

Видаванням невеликих короткострокових кредитів займаються мікрофінансові організації. МФО ЗеКредит пропонує українським громадянам фінансову допомогу на суму від 1 000 до 7 000 грн. За користування послугами компанії потрібно сплачувати 0,5% від суми кредиту на добу. Повернути кошти знадобиться протягом 30 днів.

Гроші на картку онлайн

У мікрофінансовій компанії можна отримати онлайн займ на будь-які цілі:

 • покриття витрат на лікування;

 • оплата оренди житла та/або комунальних послуг;

 • ремонт автомобіля, побутової техніки, електроніки;

 • придбання побутової та/або електронної техніки;

 • купівля освітніх курсів, відвідування семінарів чи тренінгів;

 • придбання путівки;

 • покриття повсякденних витрат до отримання зарплати.

Послуги мікрофінансової організації доступні всім українським громадянам, які відповідають вимогам по віку – від 18 до 65 років. Щоб створити особистий кабінет, потрібен мобільний телефон. Для заповнення анкети позичальника знадобляться дані паспорта та ідентифікаційний код, а для отримання коштів – активна банківська картка.

Як взяти гроші в позику онлайн за паспортом

Завдяки відсутності обов'язкового документального підтвердження джерел та розміру доходу, позичальникам вдається заощадити щонайменше кілька годин. Оформлення проходить через онлайн-сервіс, тобто не потрібно витрачати час на поїздки до офісу та очікування у чергах. А гроші приходять на банківську картку, завдяки чому їх можна одразу витратити на особисті потреби.

Щоб взяти гроші в борг онлайн в ЗеКредит, потрібно зробити наступне:

 1. На сторінці реєстрації ввести номер мобільного телефону. На нього відразу здійсниться дзвінок, а вам знадобиться ввести чотири останні цифри цього номера телефону.

 2. В анкеті позичальника заповнити кожне обов'язково поле, вказуючи правдиві відомості про себе. Перед збереженням анкети перевірте відсутність помилок, оскільки їх наявність може призвести до відмови у видачі кредиту онлайн.

 3. На сторінці додавання способу отримання коштів вкажіть реквізити банківської картки. Вказуйте дані лише активної платіжної картки з позитивним балансом.

 4. В особистому кабінеті виберіть суму кредиту онлайн та період погашення платежів. Система автоматично розрахує та відобразить суму з урахуванням переплати та крайню дату закриття боргу.

 5. Коли компанія ухвалить рішення, ви отримаєте сповіщення на мобільний телефон. Вам залишиться підписати кредитний договір та паспорт кредиту. Протягом 3-5 хвилин на ваш рахунок надійде сума, яка була вказана в заявці.

Коли берете гроші в позику онлайн, уважно вказуйте період погашення платежів. Своєчасне погашення платежів дасть змогу покращити кредитну історію, відкривши доступ до великих банківських позик на вигідних умовах. Ви також зможете поступово покращити умови оформлення повторних кредитів онлайн у ЗеКредит, зокрема підвищити ліміти та прискорити процес розгляду заявок.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: оформлення кредиту, оформлення кредиту у банку
Об авторе
avatar