Торецк.Онлайн

Сегодня: Понедельник, 30.03.2020

Кредит без довідки про доходи студентам

Дата: 26.03.2020 Просмотров: 65 Автор: VIPER0

Кредит без довідки про доходи студентам

Кредит без довідки про доходи з 18 років можна отримати в багатьох фінансових організаціях. Але якщо в такому віці ще немає роботи, то довідку про доходи для кредитування в банківській установі взяти ніде. Студенти, і молоді люди, яким виповнилось 18 років, можуть скористатися послугами мікрофінансових сервісів, які нададуть кошти швидко, в зручний час, без будь-яких довідок, поручителів і застав. На всю процедуру отримання позики онлайн піде декілька хвилин.

Отримання кредиту

Щоб скористатися послугою, потрібно подати заявку в мікрофінансовому сервісі, зайшовши на його сайт. Суму кредиту користувач вибирає самостійно, як і термін користування взятими в борг коштами. На заповнення анкети клієнт МФО витратить максимум 5 хвилин, ще стільки ж чи трохи більше часу піде на очікування відповіді, що її повинен надати кредитор.

Скористатись можливістю швидкого кредитування може повнолітній громадянин України, власник банківської карти, на яку будуть перераховані кошти після підтвердження заявки. В анкеті на сайті МФО потрібно вказувати правдиві дані, що дозволить сервісу прийняти позитивне рішення та виділити заявнику кошти, а також швидше здійснити перевірку благонадійності споживача.

Повернення позики

Повернути гроші кредитору так само легко, як і їх отримати. Найзручніший і найпростіший спосіб повернути мікрокредит – оплатити заборгованість з використанням банківської карти. Для цього потрібно зайти на сайт МФО в особистий кабінет споживача.

Є ще декілька способів на вибір клієнта, якими можна скористатись, щоб вчасно повернути кредит:

  • банківським переказом – потрібно на декілька днів раніше зазначеного кінцевого терміну кредитування пересилати таким способом кошти, адже на перерахування може піти до 3 днів;
  • через платіжний термінал;
  • в касі філіалу кредитора чи банку.

Вигідні кредити готівкою – це найкращий спосіб вирішення фінансових проблем та отримання швидкої матеріальної допомоги в той час, коли готівка вкрай необхідна.

Переваги і недоліки онлайн кредитів

З основних переваг онлайн кредитування потрібно відмітити:

  • корисність послуги, коли вона дійсно необхідна терміново (але не потрібно вважати, що це легкі гроші);
  • в непередбачуваних ситуаціях позика виручить, коли дійсно без неї неможливо обійтись;
  • можливість отримання коштів у вихідні, святкові дні, вдень і вночі без довідок і поручителів.

Мікропозика – найдорожчий вид кредитування, що має високі ризики неповернення через швидке накопичення відсотків. Не потрібно брати позику через інтернет, якщо є можливість зачекати та накопичити власні кошти, щоб придбати якусь цінну річ.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: кредит, кредит без довідки про доходи

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar