Торецк.Онлайн

Сегодня: Вторник, 11.08.2020

Міняємо мотоблок на новіший!

Дата: 31.08.2011 Просмотров: 1990 Автор: VIPER1

розробка просування сайтів Прийшов час поміняти власний мотоблок. У мене був досить старенький купити мотоблок МБ-1, виробляв його завод «Калузький двигун», випущений він був на початку 90-х років. Він чесно своє відпрацював, за допомогою нього, я обробляв город, перевозив різні вантажі за допомогою причепа. І що мене взагалі, здивувало, що при допомозі мотоблоку, я крутив бетономішалку. Але звичайно, періодично я щось у ньому лагодив, ремонтував, підфарбовував і.т.д. Однак часу на ремонт витрачалося не багато, приблизно пару годин. І не потрібно було купувати ніяких спеціальних матеріалів або запчастин, я обходився підручними.
Після поломки мого старого вироби, я придбав HMБ-1. Він може похвалитися 4 швидкісною коробкою передач, то є три швидкості вперед і одна назад. Але для цього розробники розгорнули двигун на дев'яносто градусів по відношенню до вісі колес. На даному мотоблоці встановлений редуктор з шестерним валом, якому більше віддають перевагу в народі. Захисні крила тепер присутні над культиваторами і колесами. Вони призначені для захисту від травм, які ви можете отримати в результаті роботи. Проте вони не стільки захищають від травм, скільки заважають працювати. Але так як конструкція нескладна я легко зняв ці крила, вони були закріплені за допомогою 4-х гайок. Цей процес зайняв у мене близько 5 хвилин.
Попереду встановлено спеціальну відкидна рама, яка має пружину. Саме вона забезпечить вам прекрасну і зручну парковку. А забирається вона сама, можна сказати «автоматично». Якщо ви почнете рухатися вперед і нахилите Купуючи мотоблок зубр, то вона сама закриется в потрібний стан. На балці керма, з'явилася дуже практична і зручна коробочка для різної всячини. Як кажуть дрібниця, а приємно. Туди ви завжди зможете покласти і головки для ключів та свічки.
 Можна зробити висновок, що дана модель, набагато зручніше і практичніше попередньої. Вона більш продумана, і має більш кращі характеристики, хоча це не дивовижно, адже вона була створена набагато пізніше попередньої. Я дуже задоволений цією покупкою і рекомендую її всім, хто дорожить своїм часом та своїми коштами. Наша фірма займається  просуванням сайту і розробкою сайту.

Павлов Сергей

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: мотоблок, купити мотобок, купити мотоблок зубр

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 1
avatar
0
1
Если хотите приобрести по-настоящему хороший мотоблок ДТЗ, тогда посмотрите здесь https://vse-motobloki.com.ua/motobloki-dtz/ Качество отменное, за это можете не переживать.
avatar