Торецк.Онлайн

Сегодня: Воскресенье, 20.10.2019

Фільм Красуня і чудовисько (2017): творці, актори, трейлер

Дата: 04.03.2017 Просмотров: 693 Автор: VIPER0

Американська музична стрічка режисера Білла Кондона, заснована на однойменній казці Жанни-Марі Лепренс де Бомон. Головна героїня фільму «Красуня і чудовисько» (2017) (онлайн українською дивитися) - чарівна Белль - потрапляє в полон до страшного Принца-чудовиська, на якого накладено закляття.

Сюжет фільму «Красуня і чудовисько» (2017)

Давним-давно зла Чарівниця перетворила принца Адама на страшне і бридке чудовисько, за те, що той був грубим, злим і самозакоханим. Щоб зняти прокляття і повернути людську подому, принцу потрібно навчитися сасому любити і зуміти закохати в себе когось. Але прокляття може бути зняте лише до того, як з троянди, подарованої чарівницею, впаде остання пелюстка. Інакше Адам так і залишиться чудовиськом на все життя.

Головна героїня стрічки - красуня Белль - живе у маленькому селі разом зі своїм батьком. Одного разу її батько Моріс дорогою на ярмарок збивається зі шляху і потрапляє у величезний зачарований замок. Господарем замку виявляється Чудовисько, яке вирішує взяти Моріса в полон. Не дочекавшись бактька з ярмарки, Белль вирушає на його пошуки. Опинившись у замку, Белль пропонує взяти в полон себе замість свого батька. Тепер дівчина змушена все життя прожити в зачарованому замку поруч зі страшним Чудовиськом.

Фільм Красуня і чудовисько (2017) кадр 1

 

Виробництво мюзиклу «Красуня і чудовисько» (2017)

Режисером фільму «Красуня і чудовисько» виступив володар премії «Оскар» в номінації «Кращий адаптований сценарій» за фільм 1999 року «Боги і монстри» Білл Кондон. Спочатку режисер сумнівався, чи варто знову адаптувати класичну історію кохання про розпещеного принца Адама і красуню Белль, але потім вирішив, що справа того варта: «Я вважаю анімаційний фільм 1991 року ідеальним. Коли він вийшов, він був поєднанням всього найкращого, що було доступно на той час. Це і чудова історія, і приголомшлива музика Алана Менкена і Говарда Ешмана, і неповторна атмосфера. Та картина була така гарна, що я навіть боявся взятися за такий проект».

Вирішивши, що настав час зробити знамениту історію ще більш барвистою, Кондон почав готуватися до того, щоб зробити справжній мюзикл. Він запросив композитора Алана Менкена, який охоче взявся за запропоновану роботу: «Білл хотів зробити з двомірної музики тривимірну - це можна розуміти як у прямому сенсі, так і в переносному. Чесно кажучи, це не зовсім зрозуміле формулювання, проте, режисер чітко розумів, що потрібно було за допомогою музики підкреслити. Це повна романтики історія, і в той же час не слід забувати, що це яскраве видовище з промовистими канделябрами і танцювальними номерами».

Кадр 2

Пізніше почався етап розробки сценарію спільно з Еваном Спіліотопулос. За словами сценариста, Білл Кондон намагався додати до характерів головних героїв більше глибини, але при цьому не порушити оригінальність анімаційного фільму. Для цього режисер протягом декількох тижнів репетирував сцени з кожним актором окремо.

Щоб фільм був більш реалістичним, була залучена талановита команда кінематографістів: оператор Тобіас Шлісслер, художник-постановник Сара Ґрінвуд, художник по костюмах Жаклін Дюрран, художник-декоратор Кері Спенсер і багато інших.

Для створення реалістичного образу Чудовиська була використана система захоплення міміки «MOVA». Акторові Дену Стівенсу, виконуючому роль Чудовиська, доводилося вдягати ходулі і костюм, що імітує м'язи. До того ж акторові довелося окремо знімати сцени з обличчям і рухом м'язів.

«Красуня і чудовисько» - український трейлер

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: красуня, чудовисько, трейлер, 2017, фільм, актори, творці

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar