Сучасні засоби для прання – чисті речі та турбота про тканину

06.09.2022
113
0

Сучасні засоби для прання – чисті речі та турбота про тканинуДо появи мила для ручного видалення забруднень iз білизни використовувалися різні засоби, що складаються з лугу природного походження. Пізніше розвиток хімічної промисловості дозволив створити перший пральний порошок (кінець ХІХ століття). Вже в минулому столітті почали масово використовуватися пральні машинки, що призвело до появи синтетичних порошків, а також ополіскувачів та відбілювачів. Сьогодні засоби для прання мають в основі синтетичну формулу, завдяки якій їхня ефективність у боротьбі із забрудненнями стала максимально ефективною. При цьому вони забезпечують захист тканин від втрати кольору та запобігають утворенню вапняного нальоту на ТЕНах та внутрішніх елементах пральних машин.

У нашому інтернет-магазині представлений величезний вибір побутової хімії від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників. У нас можна купити пральні порошки, а також таблетки для посудомийки та інші господарські товари https://auchan.ua/tabletki/ за найкращими цінами з можливістю доставки по всій Україні.

Різновиди засобів для прання та їх особливості

Сучасний вiтчизняний ринок побутової хімії представлений великим вибором засобів для прання білизни вручну або в машинці. Широкий асортимент товарів дозволяє підібрати оптимальне рішення з урахуванням типу тканини, кольору та інших особливостей.

Серед основних видів засобів можна виділити таке:

• порошок;

• гель;

• капсули.

Порошки – категорія найдоступніших та найпопулярніших засобів. Весь асортимент продукції можна розділити на дві групи – для автоматичного та ручного застосування. Їх важлива відмінність – хімічний склад і рівень піноутворення. Для ручного видалення забруднень потрібна активна піна, яка за короткий час проникне у структуру тканин. Машинка-автомат може прати кілька годин, тому чистота досягається не стільки механічним способом, скільки хімічним (активні речовини поступово розчиняються та насичують волокна тканини, видаляючи забруднення). Якщо в машинку засипати порошок для ручного прання, то піна, що утворилася, моментально заповнить весь внутрішній простір і потрапить на електронну плату управління. Це спричинить поломку техніки. Порошки бувають для кольорової та білої білизни, а також є окрема група з гіпоалергенним складом та без фосфатів для дитячих речей.

Гель – рідкий засіб, який став альтернативою порошкам. Вiн також заливається в основний відсік кювети та може використовуватись для всіх програм. Гелю для ручного прання не існує. Порівняно з порошком, рідкий засіб швидше розчиняється, повністю вимивається при полосканні і дбайливо діє на структуру тканини.

Капсули – винахід 2010 року. Вони виготовляються в тонкій полімерній оболонці, усередині якої знаходиться концентрований гелеподібний засіб. На відміну від інших видів хімії, капсули потрібно кидати безпосередньо в барабан поверх брудної білизни. Серед переваг такого рішення – точне дозування та простота у використанні.

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: засоби для прання, турбота про тканину
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке

Реклама