Шкірозйомний ніж: тільки якісний інструмент від «Рентген-Україна»

19.12.2017
425
0

Домашнє господарство і тваринницькі ферми, які орієнтовані на виробництво м'яса, активно використовують не тільки спеціалізоване обладнання для вирощування і відгодівлі тварин. Необхідний буде також якісний інструмент, який в широкому асортименті представлений в Україні компанією «Рентген-Україна». Це компанія пропонує виняткову продукцію відмінної якості. У каталозі можна знайти також шкірозйомних ніж - виріб, виконаний з високоміцних матеріалів і дозволяє забезпечити легку і акуратну роботу.

Особливості шкірозйомних ножів

Конструкція продукції максимально продумана, вона створена з тим розрахунком, щоб майстру її було легко і зручно тримати в руках. Це особливо важливо, коли має бути трудомістка робота, потрібно акуратність і ювелірна точність. Така робота має бути і мисливцям, яким на місці вилову дичини належить її оббілувати перед подальшим транспортуванням. У промислових ж масштабах майстрам доводиться працювати з об'ємними пристроями, які отримали назву Скіннер.

Скіннер - це особливий тип ножа, під яким раніше розуміли виключно мисливські моделі. Вони мають невелику по довжині - всього 10 см - лезо, яке має досить велику ширину. У деяких варіаціях виріб оснащується додатково жолобом, за яким акуратно стікає цівкою кров. Використовуватися пристрій може для оброблення великий туші звіра, а також для роботи з невеликою птахом.

До вигідним особливостей пристрою можна віднести гнучкість леза, яке здатне знімати шкуру, не псуючи її. Гнучке лезо також дозволяє відокремлювати швидко і акуратно м'ясо від кістки, а деякі моделі оснащуються ще і гачком для захоплення шкури. Загнуте особливим чином вістря дозволяє робити максимально точні надрізи, не пошкоджуючи черевну порожнину.

Вигідні особливості шкірозйомних ножів від «Рентген-Україна»

Широке застосування інструмент отримав завдяки своїй функціональності і зручності. До вигідним особливостям вироби також відносять:

  • Особливу форму рукояті з нековзною основою і зручними виїмками для пальців.
  • Захисну гарду, яка забезпечує високу ступінь безпеки.
  • легованих або вуглеводневу сталь, в деяких моделях використовуються також широко відомі дамаські і булатні метали.
  • Додатковий захист матеріалів - шар нітриду цинку, пр.

Вся продукція високоякісна, надійна, довговічна, дозволяє зробити роботу безпечною. Контакти для замовлення+38 (044) 223-14-25

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: якісний інструмент, Рентген--Україна, Шкірозйомний ніж
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Работа в Торецке