Торецк.Онлайн

Сегодня: Вторник, 22.09.2020

Добірка книг про героїв, що не вірили у власні сили

Дата: 09.08.2020 Просмотров: 64 Автор: VIPER0

У книгах літературні персонажі з легкістю підкорюють нові вершини, приборкують власні страхи та крокують впевнено вперед. Однак так буває, що не все вдається з першого разу, руки опускаються, а зневіра огортає міцно у липкі обійми. Як у таких випадках діють персонажі, і чи рятують письменники та письменниці своїх героїв з лабет немилосердної долі, читайте у кращій прозі про зневіру.

Кращі книги для роздумів

Найкраще про зневіру та безвихідь зможе розповісти той, хто подолав найбільші перешкоди у житті. «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, що змінять твоє життя» Регіни Бретт – це книга, яка навчить повірити у власні сили та почати діяти. 50 уроків від блискучої журналістки, яка горювала будучи матір’ю-одиначкою, шукала кохання та віру в людей, працювала над стосунками з Богом та намагалася прийняти свої душевні травми та спогади, які завдавали болю. Особисті та зворушливі, смішні та надихаючі есе на сторінках книги «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, що змінять твоє життя» Регіни Бретт розвеселять, коли вам сумно, допоможуть повірити у власні сили та надихнуть жити далі і шукати щастя.

Особливо потрібно погортати книгу про милосердя, коли дізнаємось про немилосердну жорстокість долі. Надихають на роздуми книги, у яких чорнота – це не тло, на якому розгортаються події, це навіть не атмосфера книги. Автобіографічна повість «Чорний – це колір» громадської діячки та захисниці прав подій родом зі Швейцарії Ґрізелідіс Реаль оповідає про страшні життєві випробування, які випали на долю авторки. Головна героїня повісті – жінка циганського походження – після невдалого шлюбу опиняється з чотирма дітьми на руках, без притулку та будь-яких засобів до існування. Злидні та хвороби обступили сім’ю. У пошуках кращого життя з коханцем, хворим на шизофренію, головна героїня стає біженкою та потрапляє в Німеччину без документів та грошей. Далі підпільний бордель, животіння у злиднях та нелюдських умовах. Як тут не бути у тотальній зневірі? Однак, можливо, у світі знайдеться ще клаптик щастя на цих нещасних?

Корисною художньою літературою можна насолоджуватися, коли життя бажає змін, однак нічого так не підійде за будь-якому настрою та погоди, як художня проза від класиків. Роман «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка – це болючий роман про кохання, війну, страти та пошуки. Як відомо, творчість цього француза пронизана песимістичними настроями та тотальною зневірою головних персонажів у краще майбутнє. Воно й не дивно, бо коли йде війна, просвітку невидно, і замість будувати плани та сподіватися на завершення руїни, літературні герої Ремарка блукають серед безнадії або безнадійно закохуються, щоб не бачити жорстокості реальності.

Для того, щоб не думати про зневіру та безнадію, іноді варто почитати книги про щастя і тоді світ почне усміхатися, а туман непевності розвіється, з’явиться надія на краще майбутнє.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: книги для роздумів, добірка книг

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar